چهارشنبه سی ام مهر 1399  ساعت 18 و 19 دقیقه و 54 ثانیه

در این مسابقه شغلی ، 10 سوال وجود دارد که دیدگاه خوبی در مورد اینکه آیا حرفه ارتودنتیست برای شما مناسب است ، وجود دارد.

برای هر سوال 3 پاسخ وجود دارد: دوست نداشتن ، خوب و پسندیدن.

اگر به خود می گویید "اوف ... به نظر می رسد خسته کننده است" یا "من مطمئن نیستم" پاسخ "دوست نداشتن" را بدهید
اگر به خود بگویید "خوب" پاسخ دهید "ام ... من فکر می کنم که با این کار مشکلی نخواهم داشت"
اگر به خود بگویید "بله ، من علاقه مندم" پاسخ "مانند" را بدهید

آماده؟ بیا شروع کنیم

س Disال دوست ندارم خوب مثل
شما به اطلاعات و تکنیک های مورد نیاز برای تشخیص و درمان آسیب ها ، بیماری ها و تغییر شکل های انسانی علاقه مند هستید. این شامل علائم ، گزینه های درمانی ، خواص و تداخلات دارویی و اقدامات پیشگیرانه مراقبت های بهداشتی است.
شما به اصول و فرایندهای ارائه خدمات مشتری و شخصی علاقه مند هستید. این شامل ارزیابی نیاز مشتری ، رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و ارزیابی رضایت مشتری است.
سوابق تشخیصی ، مانند تاریخچه پزشکی یا دندانپزشکی ، مدلهای گچی دندانها ، عکسهای صورت و دندانهای بیمار و اشعه ایکس را مطالعه کنید تا برنامه های درمانی بیمار را تهیه کنید.
لوازم دندانپزشکی را برای تولید و حفظ عملکرد طبیعی تنظیم کنید.
شما دوست دارید با ایده کار کنید ، و نیاز به مقدار زیادی تفکر دارید.
شما دوست دارید واقعیت ها را جستجو کنید و از نظر ذهنی مشکلات را کشف کنید.
شما کاری را دوست دارید که شامل مشکلات عملی و عملی باشد.
شما دوست دارید با گیاهان ، حیوانات و مواد واقعی مانند چوب ، ابزار و ماشین آلات کار کنید.
شما دوست دارید با مردم کار کنید ، با آنها ارتباط برقرار کنید و به آنها آموزش دهید.
شما کمک یا ارائه خدمات به دیگران را دوست دارید.
نتایج شما
انجام شده؟

حالا حساب کنید که چند امتیاز دارید.
دوست نداشتن = 0 امتیاز.
خوب = 1 امتیاز.
مثل = 2 امتیاز.

بعد از اتمام شمارش امتیازات برای مشاهده نتایج خود روی زیر کلیک کنید

نتایج خود را مشاهده کنید

دانشکده های دستیار دندانپزشکی
شخصیت مناسب
بهترین شخصیت برای این حرفه
متفکران و سازندگان

افرادی که برای این کار مناسب هستند تمایل به کار با ایده دارند و به تفکر گسترده ای نیاز دارند. آنها دوست دارند به جستجوی حقایق بپردازند و از نظر ذهنی مشکلات را کشف کنند

آنها همچنین فعالیت های کاری را دوست دارند که شامل مشکلات عملی و راه حل های عملی باشد. آنها کار با گیاهان ، حیوانات و مواد واقعی مانند چوب ، ابزار و ماشین آلات را دوست دارند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این تیپ های شخصیت شغلی را در اینجا بخوانید.

روز عادی
ارتودنتیست ها سو mal احتقاق دندان و ناهنجاری های حفره دهان را بررسی ، تشخیص و درمان می کنند. برای تولید مجدد دندان ها و فک ها ، وسایل را برای تولید و حفظ عملکرد طبیعی و بهبود ظاهر طراحی و تولید کنید.

در اینجا نحوه کار یک روز معمول برای یک متخصص ارتودنسی به شرح زیر است:

سوابق تشخیصی ، مانند تاریخچه پزشکی یا دندانپزشکی ، مدلهای گچی دندانها ، عکسهای صورت و دندانهای بیمار و اشعه ایکس را مطالعه کنید تا برنامه های درمانی بیمار را تهیه کنید.
لوازم دندانپزشکی را برای تولید و حفظ عملکرد طبیعی تنظیم کنید.
استفاده از وسایل دندانپزشکی در دهان بیماران برای تغییر موقعیت و رابطه دندانها و فکها یا ترمیم دندانها.
دندان ها و فک یا سایر ناهنجاری های دندان و صورت را تشخیص دهید.
بیماران را معاینه کنید تا ناهنجاری های رشد فک ، موقعیت دندان و سایر ساختارهای دندان-صورت را ارزیابی کنید.
درباره کارهایی که ارتودنتیست ها در محل کار انجام می دهند بیشتر بدانید.

سایر مشاغل را کاوش کنید
 منظم
با استفاده از صندلی های چرخدار ، برانکارد یا تخت های متحرک بیماران را به مناطقی مانند اتاق های عمل یا اتاق های اشعه ایکس منتقل کنید. ممکن است ذخایر لوازم یا تجهیزات تمیز و حمل و نقل را حفظ کند.

حقوق
29840 دلار
 جراحان دهان
برای درمان بیماری ها ، آسیب ها یا نقص ها ، جراحی و اقدامات مربوطه را در بافت های سخت و نرم دهان و فک و صورت انجام دهید. ممکن است مشکلات مناطق دهان و فک و صورت را تشخیص دهد. ممکن است برای بهبود عملکرد یا ظاهر خود جراحی انجام دهد.

حقوق
242370 دلار
 پزشکان پرستار
به طور مستقل یا به عنوان بخشی از یک تیم مراقبت های بهداشتی ، بیماری حاد ، اپیزودیک یا مزمن را تشخیص و درمان کنید. ممکن است بر ارتقا health سلامت و پیشگیری از بیماری تمرکز کند. ممکن است آزمایش های تشخیصی مانند آزمایشگاه و اشعه ایکس را سفارش ، انجام یا تفسیر کند. ممکن است دارو تجویز کند. باید پرستارانی ثبت نام کنند که تحصیلات تکمیلی تخصصی داشته باشند.

حقوق
110030 دلار
 فیزیوتراپیست ها
ارزیابی ، برنامه ریزی ، سازماندهی و شرکت در برنامه های توانبخشی که باعث بهبود تحرک ، تسکین درد ، افزایش قدرت و بهبود یا اصلاح شرایط ناتوانی ناشی از بیماری یا آسیب می شود.

حقوق
88880 دلار
 پرستاران ثبت شده
ارزیابی مشکلات و نیازهای بهداشتی بیمار ، تدوین و اجرای برنامه های مراقبت پرستاری و نگهداری سوابق پزشکی. مراقبت های پرستاری را برای بیماران بیمار ، آسیب دیده ، نقاهت یا معلول انجام دهید. ممکن است در مورد حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری به بیماران مشاوره دهد یا مدیریت موارد را ارائه دهد. مجوز یا ثبت نام لازم است.

حقوق
75510 دلار
درباره ارتودنتیست ها بیشتر بدانید
خلاصه
شرح شغل
حقوق
الزامات
آیا این برای من مناسب است (شما اینجا هستید)
یک کالج با رشته مورد نظر خود پیدا کنید
مربوط به مسابقه ارتودنتیست ها

  • آخرین ویرایش:چهارشنبه سی ام مهر 1399
نظرات()   
   
سه شنبه بیست و نهم مهر 1399  ساعت 13 و 38 دقیقه و 20 ثانیه

دندانپزشکان و ارتودنتیست ها به دلیل این واقعیت که هر دو در بهبود سلامت دهان و دندان بیماران کار می کنند ، ارتباط زیادی با هم دارند. متخصصان ارتودنسی اغلب همچنان در مطب دندانپزشکی کار می کنند و همان مراقبت های دندانپزشک را ارائه می دهند. آنها همچنین پزشك محسوب می شوند و هر دو به مسائلی درمورد دندان و لثه بیماران می پردازند ، خواه این امر مربوط به سلامت یا زیبایی باشد. بنابراین تفاوت این دو چیست؟ در نهایت ، وسیله ای که آنها مراقبت های دهانی را ارائه می دهند این است که این دو حوزه تخصص را از هم جدا می کند:


دندانپزشکی یک تخصص پزشکی گسترده است که شامل مسائل مربوط به دندانها ، لثه ها ، فک و اعصاب است
 

ارتودنسی تخصصی در این زمینه از دندانپزشکی است که بر اصلاح گزش ، انسداد و صافی دندان ها تمرکز دارد - که معمولاً با بریس ها و سایر اشکال ترازبندی دندان ها / فک همراه است.
 

تفاوت بین دندانپزشک و متخصص ارتودنسی می تواند تا حدی برای بیماران گیج کننده باشد ، بنابراین ، این وبلاگ مشخص خواهد کرد که تفاوت دندانپزشک با ارتودنتیست چیست. اگرچه این اختلافات برای کسانی که در صنعت بهداشت و درمان کار نمی کنند ، ظریف به نظر می رسد ، اما مهم است که از این موارد آگاهی داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که دفعه بعدی که با سلامت دهان خود مشکلی دارید با چه کسی تماس بگیرید.

 

تفاوتهای توضیح داده شده
 

در حالی که هر دو در یک منطقه از مطالعه کار می کنند و خدمات مشابهی را در مورد مراقبت از دهان و دندان به بیماران ارائه می دهند ، تفاوت های ملموسی بین این دو وجود دارد. برای تبدیل شدن به یک متخصص ارتودنسی ، آموزش اضافی علاوه بر آموزش استاندارد دندانپزشکی ، مورد نیاز است. یک روش مفید برای درک این مسئله مقایسه آن با نیاز مدرسه فوق العاده توسط پزشکی است که می خواهد جراح شود.

 

برای تبدیل شدن به یک متخصص ارتودنسی ، یک دوره تحصیلات تکمیلی سه ساله دیگر در سطح کارشناسی ارشد یا دکترا باید پس از گذراندن دوره کارشناسی دندانپزشکی اولیه به پایان برسد. با این حال ، مسیر ارتودنسی آسان نیست و همیشه هم ساده نیست. به این دلیل که پست های آموزش ارتودنسی بسیار محبوب و مورد توجه هستند.

 

بنابراین ، قبل از اینکه دندانپزشک بتواند آموزش ارتودنسی را آغاز کند ، ابتدا باید شواهدی از کار در دندانپزشکی ترمیمی ، دندانپزشکی کودکان و جراحی فک و صورت داشته باشد. ارتودنتیست های تحت آموزش ، با استفاده از معالجه بیماران واقعی در موقعیت های قرارگیری ، بر روی تئوری متخصص ارتودنسی آزمایش می شوند.

 

بسیاری از دانش و مهارت های دندانپزشک توسط یک متخصص ارتودنسی نیز در اختیار شما قرار می گیرد ، با این حال ، این ممکن است همیشه برعکس باشد. در حالی که برخی از متخصصان ارتودنسی همچنان خدمات دندانپزشکی عمومی بیشتری را ارائه می دهند ، دندانپزشکان معمولاً خدماتی را برای حل مسائل زیر ارائه می دهند:

 

بیماری لثه
پوسیدگی دندان
سفید کردن دندان ها
کانال های ریشه ای
پل ها
روکش
تاج ها
 

بسیاری از افراد تصور می کنند که تنها تفاوت دندانپزشک با متخصص ارتودنسی در این است که این فرد بریس را اجرا و کار می کند. دلیل این امر این است که متخصصان ارتودنسی در زمینه چیدمان دندانها و بهبود "نیش" بیمار تخصص دارند.

 

اساساً می توان ارتودنتیست ها را دندانپزشکی دانست که در تراز بندی دندان تخصص دارند. آنها معمولاً بیشتر خدمات دندانپزشک عمومی را نیز ارائه می دهند. با این حال ، مجهز کردن بیماران به وسایل و بریس های اصلاحی روش اصلی است که در آن متخصصان ارتودنسی مسائل تخصصی را حل می کنند ، ارائه خدمات مربوط به موارد زیر:

دندانهای نامرتب و شلوغ
فضاهای بین دندان ها
زیر لقمه ها
اوربایت
درمان اختلالات گیجگاهی فکی (TMD)
مسائل تخصصی فک
ضربه یا تصادف
از دست دادن زودرس دندانهای شیری
 

مزایای مراجعه به متخصص ارتودنسی چیست؟
 

این پزشک متخصص دارای دانش و مهارت های لازم ، فراتر از برنامه درسی استاندارد دانشکده دندانپزشکی ، برای تشخیص ، پیشگیری و درمان انواع بی نظمی های صورت و دندان است. بسته به مسئله یا شرایط دقیق شما ، درمان ارتودنسی دارای مزایای متنوعی برای جنبه های عملکردی و زیبایی شناختی بهداشت دهان و دندان است. اگر می خواهید از تراز و صاف شدن دندان های خود اطمینان حاصل کنید ، سرمایه گذاری در خدمات متخصص ارتودنسی باتجربه و باتجربه بهترین گزینه شماست.

 

بنابراین ، سرمایه گذاری در درمان با یکی از بهترین متخصصان ارتودنسی در لندن مزایای بسیاری از جمله:

 

نگاه بهتر به دندان ، لبخند روشن تر و اعتماد به نفس عالی
دندان های صاف باعث کاهش احتمال پوسیدگی و بیماری های لثه می شوند
خطر کمتری از آسیب دیدگی ناشی از برجستگی دندان ها
گزش بهبود یافته با توزیع برابر فشار در هر دو فک
آماده سازی دندان ها برای مراقبت های ترمیمی و درمان های آینده
  • آخرین ویرایش:سه شنبه بیست و نهم مهر 1399
نظرات()   
   
یکشنبه بیست و هفتم مهر 1399  ساعت 18 و 42 دقیقه و 58 ثانیه

با افزایش و تسلط بیشتر بر ترافیک تلفن همراه هزینه برای خدمات سئو ، جستجوی محلی به بخشی اساسی از موفقیت مشاغل کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است.

سئو محلی بهینه سازی ویژگی های دیجیتال شما برای یک مجاورت خاص است ، بنابراین افراد می توانند شما را سریع و آسان پیدا کنند و آنها را یک قدم به معامله نزدیک کنید.

بهینه سازی های محلی برای ایجاد یک رسانه مناسب برای پیام رسانی یک نام تجاری در سطح محلی ، بر روی شهرهای خاص ، شهرها ، مناطق و حتی ایالات متمرکز است.

طرفداران SEO این کار را با بهینه سازی وب سایت مارک و محتوای آن ، از جمله استنادات محلی و بک لینک ها ، و همچنین لیست های محلی مربوط به مکان و بخش تجاری یک برند انجام می دهند.

برای ارتقا engage تعامل در سطح محلی ، طرفداران SEO باید به عنوان شروع ، پانل نمودار دانش یک نام تجاری ، لیست Google برای کسب و کار من و نمایه های رسانه های اجتماعی آن را بهینه کنند.

همچنین باید بر روی نظرات کاربران در Google ، و همچنین سایر سایتهای بررسی مانند Yelp ، Home Advisor و Angie’s List (در میان دیگران) ، بسته به صنعت ، تأکید زیادی شود.

5- SEO بر چرخه خرید تأثیر می گذارد
مشتریان تحقیقات خود را انجام می دهند. این یکی از بزرگترین مزایای اینترنت از دید خریدار است.

استفاده از تاکتیک های جستجوگرها برای ارسال پیام های شما برای معاملات خوب ، محصولات و یا خدمات پیشگامانه و اهمیت و قابلیت اطمینان آنچه که به مشتریان ارائه می دهید ، تغییر دهنده بازی است.

در صورت انجام صحیح ، بدون شک چرخه خرید نیز به طریقی مثبت تأثیرگذار خواهد بود.

مارک ها باید در مکان هایی که مردم برای برقراری ارتباط شایسته به آنها نیاز دارند قابل مشاهده باشد. سئو محلی این قابلیت دید را افزایش می دهد و به مشتریان بالقوه اجازه می دهد تا پاسخ ها را پیدا کنند و مشاغل ارائه دهنده این پاسخ ها هستند.

6. بهترین روشهای جستجوگرها همیشه در حال به روزرسانی هستند
بسیار خوب است که روشهای SEO در وب سایت یک مارک و از طریق ویژگیهای دیجیتالی آن پیاده سازی شده باشد ، اما اگر یک تعامل کوتاه مدت باشد (محدودیت های بودجه و غیره) و سایت با مرور زمان مجدداً ارزیابی نمی شود ، به آستانه می رسد جایی که دیگر نمی تواند به دلیل سایر موانع بهبود یابد.

نحوه تکامل جهان جستجو ، اساساً به صلاحدید گوگل ، نیاز به نظارت دائمی دارد تا تغییرات جلوتر از رقابت و امیدوارم در صفحه 1 باشد.

فعال بودن و نظارت بر تغییرات عمده الگوریتم همیشه به نفع مارک های تجاری است.

ما می دانیم که گوگل سالانه هزاران تغییر الگوریتم ایجاد می کند. خیلی عقب افتاده و بازگشت بسیار دشوار خواهد بود. جوانب مثبت سئو کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که از آن اجتناب می شود.

7. درک SEO به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید
با محیط همیشه در حال تغییر که شبکه جهانی وب است ، ماندن در بالای تغییرات هنگام وقوع می تواند یک چالش باشد.

اما ماندن در بالای سئو شامل قرار گرفتن در معرض تغییرات عمده ای است که برای جستجو رخ می دهد.

دانستن محیط وب ، از جمله تاکتیکهایی که توسط سایر مشاغل محلی و قابل مقایسه با رقبا استفاده می شود ، همیشه برای این مارک ها مفید خواهد بود.

8. سئو نسبتاً ارزان است
مطمئناً هزینه دارد. همه بهترین کارها انجام می شود ، درست است؟

اما سئو در طرح کلان نسبتاً ارزان است و از نظر سود و منافع یک برند ، سودآوری قابل توجهی خواهد داشت.

این هزینه بازاریابی نیست. این یک سرمایه گذاری واقعی تجاری است. اجرای خوب سئو برای سالهای آینده آب را در خود نگه خواهد داشت. و مانند اکثر امور زندگی ، فقط با توجه (و سرمایه گذاری) بیشتری که به دست می آید بهتر خواهد بود.

9. این یک استراتژی بلند مدت است
SEO می تواند (و امیدوارم باشد) در اولین سال اقدام قابل توجهی تأثیر بگذارد و بسیاری از این اقدامات تأثیری خواهند داشت که بیش از چندین سال طول می کشد.

با تکامل بازار ، بله ، بهتر است روندها و تغییرات را از نزدیک دنبال کنید. اما حتی سایتی که توصیه های شدید SEO را اجرا نکرده است ، از بهترین روش های اساسی SEO که در یک وب سایت صادقانه و با تجربه کاربر مناسب استفاده می شود ، بهبود می یابد.

و هرچه زمان ، تلاش و بودجه بیشتری برای سئو اختصاص داده شود ، یک وب سایت بهتر و طولانی تر به عنوان یک رقیب شایسته در بازار خود ایستاده است.

10. قابل اندازه گیری است
گرچه SEO برای محاسبه ROI آسان تر مانند جستجوی پولی ارائه نمی دهد ، شما می توانید تقریباً همه موارد را با ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب اندازه بگیرید.

مشکل اصلی تلاش برای اتصال نقاط انتهای پشت است زیرا هیچ راهی قطعی برای درک ارتباط بین همه اقدامات انجام شده وجود ندارد.

با این حال ، ارزش درک این نکته است که چگونه برخی اعمال قرار است بر عملکرد و رشد تأثیر بگذارد و امیدوارم که تأثیرگذار باشد.

هر سئو خوب قصد دارد این پیشرفت ها را انجام دهد ، بنابراین اتصال نقاط نباید یک چالش باشد.

مارک ها همچنین می خواهند بدانند که کجا هستند ، کجا هستند و از نظر عملکرد دیجیتال به کجا می روند ، مخصوصاً برای سئو درصورتی که شخص / شرکتی داشته باشند که از طرف آن برای اجرای آن پول پرداخت می شود.

هیچ راهی بهتر برای نشان دادن موفقیت SEO وجود ندارد. همه ما می دانیم که داده ها هرگز دروغ نمی گویند.
  • آخرین ویرایش:یکشنبه بیست و هفتم مهر 1399
نظرات()   
   
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic