پنجشنبه نهم خرداد 1398  ساعت 09 و 11 دقیقه و 24 ثانیه

خانه ای زیباتر با داکت لوله کشی

ممکن است بعضی اوقات در صورت خرابی بعضی از لوله کشی های ساختمان مجبور به لوله کشی روکار آب یا دیگر لوله کشی ها شویم اما این کار زیبایی ساختمان را از بین می برد .یکی از راه حل هایی که برای این مشکل پیشنهاد می شود استفاده از داکت لوله کشی می باشد حال شما باید داکت لوله روکار را به شرکتی بسپارید که کار را به صورت تمیز و بدون آسیب رساندن به قسمت های دیگر ساختمان برای شما انجام دهد .

هزینه داکت لوله کشی چقدر است ؟

هزینه داکت لوله کشی به عوامل زیادی بستگی دارد که ما در زیر برای شما خواهیم آورد اما عاملی که بسیار حائز اهمیت می باشد ظرافت کار می باشد .ظرافت در داکت کشی و تمیز کار کردن باعث می شود این تغییراتی اضافی لوله کشی ساختمان در ظاهر ساختمان زیاد به چشم نیایند و طبیعتا هرچه ظرافت کار بیشتر باشد هزینه داکت کشی نیز بالا می رود .دیگر عوامل را می توان به صورت زیر بیان کرد :

 • پیچیدگی کار
 • جنس مصالح استفاده شده
 • مقدار وقتی که برای انجام کار مورد نیاز است
 • اجرت داکت کشی
 • متراژ داکت لوله کشی

 

چرا داکت لوله روکار  انجام می شود ؟

در موقعیت هایی که از نظر لوله کش ساختمان اجرای لوله کشی توکار ممکن نیست و یا هنگامی که نیاز به تعویض لوله های توکار می باشد اما ما به دلیل کارهای بنایی که بعد از لوله کشی نیاز است توانایی انجام لوله کشی توکار را نداریم مجبور به انجام لوله کشی روکار می شویم .لوله کشی روکار آب و یا لوله کشی روکار شوفاژ معایبی دارد که مهم ترین آن تحت تاثیر قرار دادن ظاهر ساختمان می باشد .

خدمت از ما برای پوشاندن لوله کشی روکار راه حلی در نظر گرفته است و آن استفاده از داکت لوله روکار می باشد که شما می توانید به سادگی به کمک داکت کشی ، لوله های روکار را پوشش دهید و حتی با خلاقیت به کمک داکت ها دکوراسیون منزل خود را متفاوت و به روز کنید .


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه نهم خرداد 1398
نظرات()   
   
سه شنبه هفتم خرداد 1398  ساعت 05 و 50 دقیقه و 30 ثانیه

با نشت یابی لوله های آب در شیراز در خدمت از ما دیگر نگران مشکلات مربوط به ترکیدگی لوله و نشتی در خانه نباشید ، زیرا ما بهترین مرکز متشکل از افراد نشت یاب آب شیراز را دایر کردیم که در تمام محله های شیراز خدمات با کیفیت ارائه می دهند. همان گونه که می دانید ترکیدگی لوله می تواند بصورت اورژانسید و وسیع یا به صورت خیلی جزیی اتفاق بیافتد که امروزه در هر دو صورت ، کار نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه پیشرفته و به روز ، بسیار دقیق تر و راحت تر از روش های سنتی انجام می شود. متخصصان ما با در دست داشتن بهترین دستگاه نشت یاب آب، نشت یابی را به صورت نقطه ای انجام می دهند. خدمت تشخیص ترکیدگی لوله شیراز بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی مربوط به تخریب ساختمان به شما برای صرفه جویی کمک می کند.

 
نشت یابی لوله های آب در شیراز
متخصصان نشت یاب و افراد تاسیساتی و لوله بازکنی در شیراز با استفاده از دستگاه های مختلفی برای نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب در شیراز اقدام می کنند. هر یک از این دستگاه ها کاربرد و ویژگی های مختلفی دارند. پس از اعلام درخواست شما نشت یابان ما محل شما را بررسی و سپس دستگاه متناسب با نیاز شما را انتخاب می کنند. نشت یابی لوله های آب در شیراز در خدمت از ما با دستگاه های فوق پیشرفته نیازهای مشتریان را خیلی زود مرتفع می کند.

متخصصین تاسیساتی ما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را در تمامی مکان ها مثل خانه ها، آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، مراکز تجاری و اداری ، ویلاها و استخرها ارائه می کنند. مشکلات رایجی مثل نشت لوله آب، گرفتگی، رفع نم و رطوبت دیوارها و کف، وتعمیر و تشخیص ترکیدگی لوله از جمله  خدماتی هستند که در شرکت خدمت از ما به صورت تضمینی پیگیری می شوند.


 
مزایای استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی
به دست تکنولوژی روز یکی از معضلات اساسی و نگران کننده خانه و ساختمان حل شده است. افراد در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله های آب و برای پیدا کردن مشکل مجبور بودند به تخریب قسمتی از ساختمان یا در بعضی موارد کل ساختمان بپردازند. اما امروزه استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی امکان نشت یابی به صورت نقطه ای و بدون نیاز به کندن را فراهم کرده است. علاوه بر این با دقت و سرعتی که این دستگاه ها در نشت یابی لوله های آب در شیراز دارند در هزینه ها و زمان هم صرفه جویی می کند. بنابراین این روش و دستگاه برای کسانی مناسب است که از مصالح گران قیمت در ساختمان و خانه خود استفاده کرده اند. یعنی بهتر است قبل از اقدام به تخریب ساختمان ، محل نقطه ای نشت لوله آب را با دستگاه پیدا کنید و سپس برای برطرف کردن مشکل بازسازی و تعمیر انجام دهید.


بهترین زمان برای نشت یابی آب در شیراز
گاهی نیز نشانه های ترکیدگی لوله با چشم قابل مشاهده نیست. در زیر چند مورد از نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله های آب آورده ایم که می تواند به شما کمک کند.

افزایش ناگهانی و بی دلیل قبض دوره ای آب
چک کردن کنتور آب (مطمئن شوید که در زمان چک کردن کنتور از آب استفاده نمی کنید)
احساس بوی نم و رطوبت در فضای ساختمان
به جا ماندن اثر لکه و رطوبت روی دیوار
افت فشار آب به صورت ناگهانی و در تمام روزها
چکه کردن آب از سقف خانه
در صورت مشاهده هر یک از این موارد فوق باید برای تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله های آب در شیراز اقدام کنید. زیرا هم مصرف آب زیاد می شود هم به ساختمان خسارات زیادی وارد می کند و نباید اجازه دهید باعث خرابی های بیشتر در ساختمان شما شود.


 • آخرین ویرایش:سه شنبه هفتم خرداد 1398
نظرات()   
   
شنبه چهارم خرداد 1398  ساعت 10 و 10 دقیقه و 22 ثانیه

لوله بازکنی اصفهان

ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع میشود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید. نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

 

مطالبی که این روزها در زمینه لوله بازکنی اصفهان بیش تر خوانده می شود:

لیست لوله بازکنی های اصفهان
لوله بازکنی ارزان اصفهان
قیمت لوله بازکنی با فنر
تخلیه چاه در اصفهان
لوله بازکنی تبریز
آدرس اتحادیه لوله بازکنی اصفهان
لوله بازکنی خانه اصفهان


در این مرحله باید هر چه آشغال در اطراف صافی و زیر آن وجود دارد پاک شود تا مسیر جریان آب آزاد گردد. بسته به این که چه قدر جرم وجود دارد، ممکن است
 لازم باشد صافی و یا زیر و اطراف آن را با مسواک یا پارچه ای، تمیز کنید.

 صافی و یا مانع را همان طور که درآوردید یا باز کردید، سرجای خود بگذارید.

بعد از این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.

نکته: اگر گرفتگی سطحی و جزئی باشد این روش معمولاً جواب میدهد.استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی در لوله بازکنی اصفهان

در زمان های قدیم که محلول لوله بازکن وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می امد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کن موثرتر است.

برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.

مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.

اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید.

بعد از ریختن این دو، 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.

یک بار دیگر کتری را تا جایی که امکان دارد پر کنید و صبر کنید تا جوش بیاید.

آب جوش را مستقیماً در سوراخ محل گرفتگی بریزید. آب جوش با جوش شیرین و سرکه واکنش میدهد و میتواند گرفتگی را رفع کند. بعد از انجام این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر. اگر این روش جواب نداد، روش های دیگر را امتحان کنید. این روش معمولاً برای گرفتگی های جزئی و کوچک کارآمد است. • آخرین ویرایش:شنبه چهارم خرداد 1398
نظرات()   
   
شنبه چهارم خرداد 1398  ساعت 10 و 03 دقیقه و 57 ثانیه

در لوله بازکنی بندرعباس به صورت زیر عمل می شود

تمیز کردن صافی محل گرفتگی

ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع میشود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید.

نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

در این مرحله باید هر چه آشغال در اطراف صافی و زیر آن وجود دارد پاک شود تا مسیر جریان آب آزاد گردد. بسته به این که چه قدر جرم وجود دارد، ممکن است لازم باشد صافی و یا زیر و اطراف آن را با مسواک یا پارچه ای، تمیز کنید.

 صافی و یا مانع را همان طور که درآوردید یا باز کردید، سرجای خود بگذارید.

بعد از این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.

نکته: اگر گرفتگی سطحی و جزئی باشد این روش معمولاً جواب میدهد.


استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی

استفاده از تلمبه دستی، از دیگر روش های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است.
سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون می مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون میپاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.
برای این روش لوله باز کنی، به نکات زیر توجه کنید:
• بعد از ده بار انجام عمل بالا، بررسی کنید که آیا گرفتگی رفع شده یا خیر.
• اگر با انجام این کار گرفتگی رفع نشد، ممکن است لازم باشد بیشتر نیرو وارد کنید یا روش باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن دیگری را امتحان کنید.
• اگر گرفتگی رفع شده باشد آب به درون سوراخ جریان پیدا میکند و پایین میرود.هم چنین باعث رفع بوی بد توالت می شود.

 
استفاده از فنر لوله بازکنی

ممکن است در لوله بازکنی بندرعباس از فنر لوله بازکنی استفاده شود بدین شکل که در این روش برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو هستند می توانید استفاده کنید.
فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته میشود که محل خم شدن لوله است. فنر انعطاف پذیر است و اگر بیشتر فشار دهید خم شده و پایین تر میرود.
فنر قلاب ها و پیچش های ریزی دارد که جرم ها به آن گیر میکنند و با بیرون کشیدن فنر جرم ها به بیرون کشیده میشوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید.
شیر آب را باز کنید. اگر آب به درون سوراخ رفت و جریان یافت، گرفتگی رفع شده است.


 • آخرین ویرایش:شنبه چهارم خرداد 1398
نظرات()   
   
شنبه چهارم خرداد 1398  ساعت 09 و 59 دقیقه و 12 ثانیه

تمیز کردن صافی محل گرفتگی

 ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع میشود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید. نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

 

دیگر خدمات مرتبط با لوله بازکنی اهواز که مورد اهواز به آن علاقه دارند موارد زیر است:

چاه بازکن اهواز
تخلیه فاضلاب اهواز
 


استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی

استفاده از تلمبه دستی، از دیگر روش های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است.
سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون می مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون میپاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.
برای این روش لوله باز کنی، به نکات زیر توجه کنید:
• بعد از ده بار انجام عمل بالا، بررسی کنید که آیا گرفتگی رفع شده یا خیر.
• اگر با انجام این کار گرفتگی رفع نشد، ممکن است لازم باشد بیشتر نیرو وارد کنید یا روش باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن دیگری را امتحان کنید.
• اگر گرفتگی رفع شده باشد آب به درون سوراخ جریان پیدا میکند و پایین میرود.هم چنین باعث رفع بوی بد توالت می شود.

 
 استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی

برای لوله بازکنی اهواز استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی بسیار مورد توجه است. در زمان های قدیم که محلول لوله بازکن وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می امد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کن موثرتر است.
برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.
مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.
اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید.
بعد از ریختن این دو، 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.
یک بار دیگر کتری را تا جایی که امکان دارد پر کنید و صبر کنید تا جوش بیاید.
آب جوش را مستقیماً در سوراخ محل گرفتگی بریزید. آب جوش با جوش شیرین و سرکه واکنش میدهد و میتواند گرفتگی را رفع کند. بعد از انجام این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر. اگر این روش جواب نداد، روش های دیگر را امتحان کنید. این روش معمولاً برای گرفتگی های جزئی و کوچک کارآمد است.

 
استفاده از سیم برای لوله بازکنی

توجه داشته باشید که ممکن است استفاده از این روش برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو ( به محل خم شدن لوله، زانو گفته میشود) هستند راحت نباشد. هم چنین در این روش از محلول لوله باز کن استفاده نمی کنیم.
یک رخت آویز فلزی را خم کنید به صورتی که به شکل سیم صافی در آید.
• میتوانید از هر سیمی استفاده کنید ولی سیم نباید کلفت باشد و استحکام کافی داشته باشد.
با استفاده از انبردست انتهای سیم را به شکل قلاب در بیاورید. ترجیحاً قلاب کوچک باشد. سیم را درون محل گرفتگی وارد کنید و با آن تکه های آشغال یا مو را که منجر به گرفتگی شده اند پیدا کنید و بیرون بکشید. اگر تکه ها به اندازه ای باشند که باعث گرفتگی شده باشند، به قلاب گیر میکنند و میتوان آن ها را بیرون آورد.
• بهتر است هنگام انجام این کار از یک چراغ قوه استفاده کنید تا بهتر بتوانید درون سوراخ را ببینید و عامل گرفتگی را پیدا کنید.
چندین بار این کار را انجام دهید تا وقتی که تکه آشغال یا مویی بیرون نیاید. بعد از انجام این مرحله، جهت اطمینان از رفع شدن گرفتگی شیر آب را باز کنید. اگر آب به راحتی جریان پیدا کرد و پایین رفت گرفتگی باید رفع شده باشد و باعث رفع بوی بد توالت شود.

 


 • آخرین ویرایش:شنبه چهارم خرداد 1398
نظرات()   
   
شنبه چهارم خرداد 1398  ساعت 09 و 53 دقیقه و 45 ثانیه

تمیز کردن صافی محل گرفتگی

 ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع می شود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید. نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

 

این روزها موارد زیر در زمینه لوله بازکنی در شیراز مورد توجه مردم است:

قیمت لوله بازکنی با فنر
تخلیه چاه و لوله بازکنی شیراز
لوله بازکنی اصفهان
رفع گرفتگی توالت در شیراز
تعمیر توالت فرنگی در شیراز
دیوار شیراز


استفاده از اسید لوله بازکنی

 شما میتوانید جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده کنید.اسید لوله بازکن اگر به درستی استفاده شود، میتواند بیشتر گرفتگی ها را برطرف کند، البته قبل از خرید از مناسب بودن نوع محلول لوله باز کن برای لوله ها و فلزاتی که با اسید لوله بازکن در تماس خواهند بود، اطمینان حاصل کنید.
نکته: قبل از استفاده از محلول لوله باز کن، طرز کار و موارد ایمنی نوشته شده بر روی آن را بخوانید و به آن ها عمل کنید.

اگر احیاناً به علت گرفتگی هنوز مقداری آب در سینک، روشویی، وان حمام یا روی صافی وجود دارد، آب را با ظرفی خارج کنید.

 اگر از اسید لوله بازکن مخصوص رفع گرفتگی لوله استفاده میکنید، باید بر روی آن مقدار لازم برای استفاده نوشته شده باشد. بسته به نوع محلول لوله باز کن، مقدار ماده مورد نیاز متفاوت است. سر ظرف اسید لوله بازکن را به آرامی باز کنید و مراقب باشید هنگام باز کردن،محلول لوله باز کن به بیرون نپاشد.
نکته: هنگام استفاده از هر ماده شیمیایی جهت بازکردن لوله فاضلاب، حتماً از دستکش و ماسک مناسب استفاده کنید.
نکته: اگر هنگام استفاده، مقداری از اسید لوله بازکن جای نامناسبی ریخت، سریعاً آن را پاک کنید.

 بعد از ریختن محلول لوله باز کن درون محل گرفتگی، باید کمی صبر کنید تا اسید لوله بازکن اثر خود را بگذارد. اگر بر روی ظرف ماده شیمیایی زمان مورد نیاز برای اثرگذاری ماده نوشته نشده، معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه کافی است.
نکته: به صورت دقیق زمان بگیرید که بیشتر از زمان مورد نیاز اسید لوله بازکن باقی نماند. اگر محلول لوله باز کن بیشتر از زمان مورد نیاز بماند، میتواند باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فلزی یا پلاستیکی شود.

بعد از زمان مورد نیاز، اسید لوله بازکن باید اثر خود را گذاشته باشد. شیر آب سرد را باز کنید. اگر گرفتگی رفع شده باشد باید آب سریعاً جریان پیدا کند و پایین برود.
هشدار: اگر بعد از یک یا چند بار استفاده از یک ماده شیمیایی، گرفتگی رفع نشد، به هیچ وجه اسید لوله بازکن های مختلف را با هم مخلوط نکنید یا محلول لوله باز کن متفاوتی را بلافاصله استفاده نکنید.


استفاده از فنر لوله بازکنی

در این روش برای لوله بازکنی در شیراز  لوله هایی که دارای زانو هستند می توانید استفاده کنید.
فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته میشود که محل خم شدن لوله است. فنر انعطاف پذیر است و اگر بیشتر فشار دهید خم شده و پایین تر میرود.
فنر قلاب ها و پیچش های ریزی دارد که جرم ها به آن گیر میکنند و با بیرون کشیدن فنر جرم ها به بیرون کشیده میشوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید.
شیر آب را باز کنید. اگر آب به درون سوراخ رفت و جریان یافت، گرفتگی رفع شده است. • آخرین ویرایش:شنبه چهارم خرداد 1398
نظرات()   
   
شنبه چهارم خرداد 1398  ساعت 09 و 48 دقیقه و 48 ثانیه

قیمت لوله بازکنینرخ اتحادیه تخلیه چاه

شرکت خدماتی خدمت از ما در مورد چاه، خدمات متفاوتی را ارائه می کند. همان طور که در نرخ اتحادیه تخلیه چاه و موارد مختلف آن می بینید، با توجه به نوع خدمات ( تخلیه چاه، لایروبی، کف تراشی، پمپاژ و…) و حجم کار شما، قیمت تخلیه چاه و بقیه خدمات متفاوت می باشد.


 • آخرین ویرایش:شنبه چهارم خرداد 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه دوم خرداد 1398  ساعت 10 و 11 دقیقه و 04 ثانیه

لوله کشی گاز ساختمان یکی از مهم ترین بخش های لوله کشی در ساختمان است چرا که در صورت لوله کشی نامناسب و بی دقت، امنیت افراد مستقر در ساختمان به خطر می افتد. به همین علت لوله کشی گاز ساختمان باید کیفیت بالایی داشته باشد و توسط افراد متخصص انجام شود.

در صورتی که در برابر نشت گاز از لوله کشی گاز ساختمان اقدامی صورت نگیرد، میتواند به حادثه منجر شود. در صورت تشخیص نشت گاز در خانه باید سریعاً اقداماتی انجام داد تا از حوادث بعدی جلوگیری شود.

اقدامات لازم در صورت مواجهه با نشت گاز در لوله کشی گاز ساختمان این است که سریعاً از خانه خارج شوید. سه اقدام را به هیچ وجه نباید انجام دهید:

روشن یا خاموش کردن وسیله الکتریکی
از برق کشیدن وسیله الکتریکی
استفاده از تلفن
روشن کردن کبریت و فندک و شمع
در صورتی که متوجه بوی گاز شدید ابتدا، وسایل گازسوز خانه را بررسی نمایید و در صورتی که گاز آن ها بدون شعله ای باز بود، آن را ببندید. معمولاً انجام این کار مشکل را حل میکند. بعد از انجام این کار پنجره ها و درهای ساختمان را باز نمایید و اگر بعد از ده الی پانزده دقیقه هنوز بوی گاز استشمام میکردید اقدامات زیر را انجام دهید:

همه افراد داخل ساختمان را مطلع نمایید
اگر شعله ای در شومینه یا گاز یا بخاری روشن است، آن را خاموش نمایید.
پنجره ها و درهای ساختمان را باز کنید تا گاز هر چه سریع تر خارج شود.
اگر متوجه بوی شدید گاز در خانه شدید، بعد از انجام اقدامات بالا فیوز برق را قطع کنید و شیر اصلی گاز را ببندید و از خانه خارج شده و شرکت گاز را مطلع نمایید. شرکت گاز بیست و چهار ساعته به اموری که امکان ایجاد حادثه ای دارد رسیدگی میکند. پس از خروج از خانه نیز از ورود افراد غیر متخصص به خانه جلوگیری نمایید.


چه کنیم اگر نمیتوانیم متوجه نشت در لوله کشی گاز ساختمان شویم

در صورتی که حس بویایی ما ضعیف باشد یا سرماخورده باشیم ممکن است نتوانیم متوجه نشت در لوله کشی گاز ساختمان شویم. یکی از راه های متوجه شدن نشت در لوله کشی گاز ساختمان نصب کردن سنسورهایی است که به شما نشت را در لوله کشی گاز ساختمان هشدار میدهند. این سنسورها وقتی مقدار گاز موجود در خانه شما به مقدار خطرناکی برسد به شما هشدار میدهند. از جمله نشانه های مسمویت با گاز سرگیجه، خستگی بیش از حد، حالت تهوع، سردرد و تنفس نامنظم است. اگر این نشانه ها را در خودتان یا فرد دیگری دیدید امکان دارد به دلیل مسمومیت گاز باشد.

جهت آمادگی برای  نشت احتمالی در لوله کشی گاز ساختمان، لازم است در خانه به تعداد مناسب کپسول آتش نشانی داشته باشید و همچنین در فصولی که از وسایل گرمایشی استفاده میکنید مراقب شمعک بخاری، شومینه و آبگرمکن خود باشید که اگر خاموش شدند و اشکالی در آنها وجود داشت، گاز نشت نکند. در غیر از فصول سرد سال نیز شیر گاز وسایل گرمایشی خانه را ببندید و از نشت نکردن گاز از شیرها اطمینان حاصل کنید.

اقدامات بالا در صورتی اثربخش خواهند بود که قبل از آن، لوله کشی گاز ساختمان به درستی و توسط متخصصان باتجربه انجام شده باشد.


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه دوم خرداد 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه دوم خرداد 1398  ساعت 07 و 45 دقیقه و 12 ثانیه

اپلیکیشن نظافت منزل برای درخواست خدمات نظافت منزل اقدام کنید تا در کار شما سهولت ایجاد شود. در واقع با دانلود اپلیکیشن نظافت منزل آنلاین میتوانید نیروی نظافتی را به راحتی انتخاب کنید و از تمام دغدغه هایی که برای نظافت منزل دارید رها شوید .

حال ما در این مقاله میخواهیم اپلیکیشن خدمات منزل “خدمت از ما ” را به شما معرفی کنیم . اپلیکیشنی که با ارائه چندین خدمات منزل در لیست بهترین ها قرار گرفته است .


به روش قدیم برای پیدا کردن نیروی نظافتی برنگردید

همانطور که می دانید و شاید هم  تجربه کردید ، اگر بخواهیم هنوز هم برای درخواست خدمات نظافتی به شیوه قدیم  رجوع کنیم باید ساعت ها وقت را بیهوده  تلف کنیم تا نهایتا یک  نیروی نظافتی  کمکی پیدا کنیم.حالا شانس با ما یار میبود اگر نیروی نظافت منزل از همه لحاظ  قابل قبول بود.وگرنه پشیمان میشدیم اگر میدیدم نیروی نظافتی مهارت خاصی ندارد.پس لازم نیست دیگر حتی به روش قدیم فکر کنید  اپلیکیشن نظافت منزل آماده است تا به مشکلات ما پایان بخشد.

پس فراموش نکنید که شما با دانلود اپلیکیشن نظافت منزل به مشکلات پیداکردن و دسترسی به نیروی خدماتی ماهر خاتمه می دهید .


چگونه در اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما درخواست دهیم ؟

همانطور که در عکس زیر میبیند بعد از نصب اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما  وارد بخش انتخاب خدمات مورد نظر خود می شوید که برای درخواست خود خدمات نظافت منزل را انتخاب و سپس تمام مراحل ساده بعد از جمله انتخاب محل مورد نظر ، انتخاب ساعت اعزام نظافتچی ، تعداد ساعت کار ، جنسیت نظافتچی ، ادرس محل و … را مشخص کنید تا بعد از ان نیروی مورد نظر اعزام شوند .


با سامانه خدمات منزل خدمت از ما بیشتر آشنا شوید

” خدمت از ما “ سامانه درخواست آنلاین خدمات منزل ، با سال ها تجربه و با داشتن مجرب ترین نیروها ، فنی کار ها ،سرویسکار و… توانسته است در لیست بهترین ها قرار بگیرد. در واقع خدمت از ما علاوه بر فعالیت بر بستر وب ، با اپلیکیشن نظافت منزل و سایر خدمات سیار به طور جدی در بستر اپلیکیشن مشغول فعالیت است که با داشتن چندین نیروی کار ، خیلی سریع به درخواست های مشتری پاسخ می دهد .

خدمت از ما  ارائه‌دهنده‌ی خدمات نظافت آنلاین آماده دریافت سفارش‌های شما برای نظافت منزل است. هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن خدمات نظافت منزل می‌توانید سفارش‌تان برای نظافت منزل را در خدمت از ما ثبت کنید.

اگر به دنبال اپلیکیشن نظافت منزل هستید ، اپلیکیشن خدمت از ما به عنوان یک سامانه خدمات منزل با داشتن قابلیت های مختلف قصد دارد در لیست بهترین ها قرار بگیرد.

 


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه دوم خرداد 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه دوم خرداد 1398  ساعت 07 و 40 دقیقه و 32 ثانیه

چگونه به نیروی نظافتی اعتماد کنیم؟  مورد اعتماد ترین نیروی نظافتی چه ویژگی هایی دارد؟ اینها رایج ترین سوال هایست که اکثر افراد در ذهن دارند که  سوالی منطقی  هم نیز است ، زیرا اعتماد کردن به یک فرد غریبه برای وارد شدن به حریم خصوصی کار دشوای است .


مطالبی که در مورد شرکت های معتبر نظافت منزل این روزها در فضای اینترنت خوانده می شود:

درآمد شرکت های خدماتی نظافتی

قیمت نظافت منزل

نظافت منزل شرق تهران

لیست قیمت نظافت منزل در شیراز

شرکت خدماتی

قیمت نظافت منزل مشهد

تعرفه نظافت منزل در کرج

لیست شرکتهای خدماتی نظافتی تهران


چرا باید از نیروهای نظافت منزل استفاده کرد؟

رسیدگی به نظافت منزل  برای خانواده‌هایی که معمولا در آن افراد خانواده  شاغل هستند و زمان زیادی  را در خارج از خانه سپری می‌کند بسیار سخت است و اگر هم خانم خانه زمان کافی برای رسیدگی به امور نظافتی داشته باشد باز هم اگر نیروی نظافتی به کمکش بیاید می تواند در زمان کم و با کیفیت بالا خانه را مثل دسته گل کند ?

 
 نیروی نظافت منزل را از کجا پیدا کنیم؟

همانطور که خواندید امروزه نیاز به استفاده از نیرو نظافت منزل بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود و داشتن یک نیرو کمکی در کنار خود باعث رفع دغدغه رسیدگی به نظافت منزل می شود.

حال سوال این است که نیروی نظافتی منزل را از کجا پیدا کنیم؟ باید بگوییم امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان دسترسی به بهترین شرکت‌های خدماتی بسیار آسان شده است. شرکت های خدماتی نظافتی زیادی هم به صورت آنلاین و هم به صورت افلاین تاسیس شده اند. که در حال حاضر درخواست نیروی نظافتی بیشتر به صورت آنلاین و همانطور که شما به این مقاله رسیده اید ، انجام می شود.


تایید هویت نیروی نظافت منزل

برای جذب نیروی نظافت منزل یا همان نظافتچی در شرکت‌های معتبر خدماتی مثل خدمت از ما ، فرایندهای مختلفی وجود دارد که فرد باید آن‌ها را طی کند. ارائه اصل مدارک هویت فرد مانند شناسنامه و کارت ملی برای ثبت‌نام اولیه ضروری می باشد. همچنین دریافت آدرس محل سکونت و تطبیق آن با کد پستی و اطمینان از صحت آدرس نیز اهمیت دارد.

در واقع در این مرحله شخص از فیلتر های متداول رد می شود تا از نظر هویتی شفاف شود .ممکن است بعضی از افراد سودجو از مدارک جعلی استفاده کند که دیگر این شرکت خدماتی است که باید از تمام ترفند ها استفاده کند.امنیت و رضایت شما مهم‌ترین مسئله است

مهم‌ترین مسئله برای ما  امنیت و رضایت شما مشتریان گرامی است  . به همین دلیل شرکت خدماتی خدمت از ما معتبرترین و کاربلدترین نیروهای نظافت منزل را در مجموعه خود گرد هم آورده است و با ضمانت  تمام خدمات و نیروها اقدام به ارائه سفارش ها می کند . پس خیالتان بابت هرچی آسوده باشد .

 
 

سابقه‌ی کاری نیروی نظافتی

بعد از ثبت‌نام اولیه نیروی نظافتی منزل ، مسئول استخدام در شرکت خدماتی  به بررسی سابقه‌ی کاری او می‌رسد. اینکه قبلا در چه شرکت هایی مشغول فعالیت بوده است ، چند سال در هر شرکت کار کرده است ، در چه دوره های آموزشی شرکت داشته است و … .


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه دوم خرداد 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه دوم خرداد 1398  ساعت 07 و 35 دقیقه و 48 ثانیه

گرد و غبار از کجا می آیند؟

گرد و غباری که روی میز، صندلی، مبل و… می نشیند، معمولا از درز در و پنجره ها وارد منزل می شوند. البته زمانی که شما از بیرون می آیید گرد و غباری که روی لباس هایتان نشسته نیز روی وسایل منزل می نشیند. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار می توانید در و پنجره ها، کنال کولر و تمامی درز هایی که فکر می کنید هوا از آنها منتقل می شود را ببندید.


چگونه گردگیری کنیم؟

لباس های کهنه معمولا در دست خانم های منزل تبدیل به دستمالی برای گردگیری می شوند، اما هر پارچه ای مناسب گردگیری نمی باشد، مخصوصا بعضی از پارچه بیشتر عامل پخش پرز و گرد و خاک در منزل هستند. دستمال های مخصوصی برای گردگیری در بازار موجود می باشد که به خوبی گرد و خاک را مانند آهن ربا به خود جذب  کرده و عامل پخش گرد و غبار در منزل نیستند. دستمال های میکروفیبر یا الکترواستاتیکی بهترین نوع پارچه برای گردگیری می باشند. برای نظافت منزل غرب تهران با ما تماس بگیرید.

 

اول جارو کنیم یا گردگیری؟

اگر اول گردگیری کنید و سپس جارو، فقط دو سوم گرد و خاک را جمع کرده اید چون زمانی جارو کردن گرد و غبار بسیاری روی وسایل منزل می نشیند و شما باید بعد از جارو کردن، دوباره گردگیری کنید. پس بهتر است اول خانه را جارو کرده و سپس به گردگیری بپردازید. برای نظافت منزل غرب تهران با ما تماس بگیرید.

 

نکات کلی گردگیری خانه

هر از چندگاه خانه‌تان را با جاروبرقی تمیز کنید. لازم است که جاروبرقی‌تان مجهز به فیلتر هپا (جذب کننده بالا ذرات) باشد.
به طور مرتب قسمت‌های از کف منزل‌تان که فرش نشده است را با «تی» مرطوب تمیز کنید. از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن وسایل الکترونیک استفاده کنید.
برای پاک کردن مبلمان‌تان از پارچه مرطوب و نه محصولات پاک کننده شیمیایی، استفاده کنید.
قسمت‌های که ممکن است گرد و غبار نفوذ کند را به گونه‌ای مهر و موم کنید.
نواحی از منزل را که بچه‌ها چهار دست و پا می‌روند، می‌نشینند یا بازی می‌کنند به دقت گردگیری و تمیز کنید.
در صورت آلرژی داشتن نسبت به گرد و غبار، از فرد دیگری بخواهید که خانه‌تان را تمیز کند.خدمات نظافت منزل غرب تهران در “خدمت از ما” توسط نظافتچی خانم یا آقا ارائه می شود. قیمت مناسب همراه با خدمات با کیفیت نظافت منزل موجب رضایت متقاضیان شده است. قیمت نظافت منز غرب تهران مانند نظافت منزل شرق تهران ، جنوب تهران و سایر نقاط تهران بر اساس تعداد ساعات کاری نظافتچی و جنسیت او تعیین می شود.


مناطق ارائه شرکت خدمات نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل جیحون

نظافت منزل تهرانسر

نظافت منزل ستارخان


نظافت منزل جنوب غرب تهران

خدمات نظافت منزل سعادت آباد


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه دوم خرداد 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه دوم خرداد 1398  ساعت 07 و 24 دقیقه و 06 ثانیه

قیمت نظافت منزل اصفهان ( قیمت تمیزکاری اصفهان )

قیمت کارگر برای نظافت منزل (تعرفه نظافت منزل ) برای کارگر نظافت منزل در اصفهان نیز مانند شهرهای دیگر، زیر نظر اتحادیه خدمات نظافتی بوده و نرخ مشخصی دارد، شرکتهای خدماتی اصفهان ممکن است قیمت های متفاوتی را به شما اعلام کنند اما شما با اطلاع از قیمت تمیزکاری در اصفهان باید بدانید که این شرکت خدمات نظافت منزل در اصفهان که قیمت بالایی را اعلام میکند، قصد سواستفاده از اعتماد شما را دارد. قیمت نظافت منزل اصفهان برای نظاقتچی خانم و آقا یکسان بوده و ساعتی 10 هزارتومان می باشد. توجه داشته باشید که نظافت منزل توسط خانم اصفهان یا نظافتچی آقا در اصفهان از لحاظ قیمت باهم تفاوتی ندارند.

 
دفتر نظافتی اصفهان

شرکت و دفتر نظافتی های بسیاری در اصفهان مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید تماس گرفته و نیروی نظافتچی اقا یا خانم را درخواست دهید، اما خدمت از ما در زمینه نظافت منزل چه خدماتی به شما ارائه می کند؟

جارو زدن
نظافت منزل
شستن کف و دیوار
شستن ظروف و لباس ها
شستن پنجره و شیشه های داخلی
نظافت اتاق ها ، حمام و سرویس بهداشتی
گرد گیری ( مبلمان ، بوفه ، تلویزیون ، لوستر )
نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه ( اجاق گاز و … )


نظافت منزل اصفهان

ما با شما خانم ها و آقایون عزیز همراه هستیم تا در صورتی که نمی توانید کارهای منزل و نظافت را انجام دهید، شما را یاری کنیم. شمایی که شاغل هستید یا به هر دلیلی نیاز به نیروی نظافتچی دارید و در اصفهان  زندگی می کنید به راحتی می توانید با یک تماس با خدمت از ما، نظافتچی را برای نظافت منزل اصفهان ، سفارش دهید. ما با ارائه خدمات در اصفهان  همراه شما هستیم.

 


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه دوم خرداد 1398
نظرات()   
   
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات