شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398  ساعت 08 و 15 دقیقه و 25 ثانیه

 تعویض روغن آنلاین بهترین انتخاب برای صرفه جویی در زمان و هزینه

تعویض روغن آنلاین خودرو را انتخاب کنید تا از ماندن در نوبت های طولانی تعمیرگاه ، نقص فنی خودرو در مسیر و افزایش زمان مصرفی جهت تعویض روغن در امان بمانید. یکی از مهم ترین مزیت های تعویض روغن آنلاین ، تعویض سریع تر و رسیدگی بهتر به وضعیت موتور و در نتیجه کاهش استهلاک فیلتر خودرو، گیر بکس و دیگر قطعات خودرو است.

حال آیا شما هم به یک نیروی متخصص برای تعویض روغن آنلاین در محل نیاز دارید؟ به دنبال خدمات تعویض روغن آنلاین مورد اطمینان هستید؟ ما با برجسته ترین تعمیرکاران و مناسب ترین قیمت تعویض روغن آنلاین ، کلیه خدمات مربوط به تعویض روغن آنلاین شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

چه زمانی تعویض روغن آنلاین یا همان تعویض روغن در محل درخواست دهیم؟

اگر  تا به حال خودروی شما در وسط خیابان خراب شده پس پیدا کردن سریع یک تعمیرگار جهت تعویض روغن در محل و درگیری جهت یافتن شماره تعمیرکار یک دغدغه بوده است. این اتفاق می تواند یک روز پر انرژی و با نشاط شما را به یک روز خسته کننده بدل کند و کارهایتان نیز همگی به تعویق بیفتد.

ما به شما توصیه می کنیم که تعویض روغن خود را پیش از بروز هرگونه مسئله و در زمان مناسب خود انجام دهید ما با ارائه خدمات تعویض روغن آنلاین یا همان تعویض روغن سیار در محل  در کنار شماییم تا شما یک تجربه لذت بخش را از خدمات تعویض روغن در محل داشته باشید.


نظرات()   
   
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398  ساعت 08 و 12 دقیقه و 25 ثانیه

تعویض روغن موتور را جدی بگیرید

تعویض روغن موتور جز یکی از کارهای ضروری برای موتور خودرو محسوب می شود. با توجه به اینکه کار تعویض روغن موتور خودرو آن هم با درخواست خدمات تعویض روغن آنلاین در منزل کاری ساده و نیازمند وقت کمی است اما برخی از افراد روغن موتور ماشین خود را دیر به دیر تعویض می‌کنند. لازم است همینجا این نکته را به ذهن بسپارید که تعویض روغن موتور خودرو آن هم به طور منظم  تاثیر مثبتی بر روی عملکرد خودرو می گذارد و  و عمر مفید روغن موتور را افزایش می‌دهد.

حال اگر میخواهید در مورد اهمیت تعویض روغن موتور خودرو ، عوامل موثر در تعویض روغن موتور و زمان تعویض روغن موتور خودرو بدانید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

مناسب ترین زمان تعویض روغن موتور خودرو

خیلی از مشتریانی که از ما خدمات تعویض روغن موتور خودرو درخواست می کنند، از زمان تعویض روغن موتور تیبا ، زمان تعویض روغن موتور پراید ، زمان تعویض روغن موتور سمند و یا زمان تعویض روغن موتور آنلاین برندهایی مثل روغن موتور بهران ، زمان تعویض روغن موتور توتال 7000 می پرسند. به طور کلی در زمان پرسش از نوع مدل خودرو خود صحبت می کنند ولی باید در جواب گفت که زمان تعویض روغن موتور به نوع ماشین و نوع روغن موتور بستگی ندارد. ولی این جمله به این معنی نیست که روغن موتور پراید با سمند و یا دگیر برندها با هم فرق نمی کند. در واقعتعویض روغن موتور به شرایط کار موتور بستگی دارد.


نظرات()   
   
پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1398  ساعت 09 و 55 دقیقه و 40 ثانیه

تعویض روغن موتور پراید چقدر برای شما مهم است؟

تعویض روغن موتور پراید این روزها تبدیل به یکی از دغدغه مردم شده است. پس از خرید پراید، تا یک سال باید هزینه تعویض روغن موتور پراید ، تعویض فیلتر و … را بپردازید. قطعا روغن موتور یکی از عوامل بسیار مهم در عملکرد خودرو است و سلامت خودرو برای شما بسیار مهم تر از قیمت تعویض روغن موتور پراید است. زیرا اقدام به موقع برای تعویض روغن موتور پراید آسیب های احتمالی به موتور و ماشین را به صفر کاهش می دهد.


چرا نباید از هزینه تعویض روغن موتور پراید بترسیم؟

پراید خودرویی محبوب و کم‌ خرج است که اگر از آن به‌ درستی مراقبت کنید، فقط گاهی لازم است کارهای سرویس آن را انجام دهید.

روغن از لحظه استارت ماشین و شروع به کار موتور، به دلیل حرارت بالا در معرض تجزیه شدن قرار دارد. از این‌رو دچار آلودگی و از دست دادن کیفیت خود، می‌شود. از سوی دیگر روغن موتور ظرفیت محدودی برای جذب و معلق نگه‌داشتن آلاینده‌ها دارد. لذا باگذشت زمان و طی مسافتی، روغن علاوه بر کم شدن مقدارش، خاصیت خود را نیز از دست می‌دهد و شما نباید از هزینه تعویض روغن موتور پراید بترسید و به‌موقع آن را انجام دهید!

در ضمن به این نکته نیز توجه داشته باشید که اجرت تعویض روغن موتور پراید در سال98 برای پراید از هزینه تعویض روغن پژو 206 و دیگر ماشین‌های مدل بالاتر کمتر است. لذا با استفاده از خدمات تعویض روغن آنلاین برای انجام تعویض روغن موتور پراید خود معطل نکنید!


نظرات()   
   
پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1398  ساعت 09 و 36 دقیقه و 37 ثانیه

تعویض روغن در محل شما

تعویض روغن در محل یکی از کارهای مفید و پرسود برای افزایش عمر موتور خودرو و کاهش میزان سوخت مصرفی است. البته به شرط آن که کار تعویض روغن در محل در زمان مناسب و توسط یک تعمیر کار متخصص و با تجربه کافی در زمینه تعویض روغن خودرو در محل انجام شود.

به فکر تخلیه روغن سوخته خودرو خود هستید؟ زمان کافی برای مراجعه به مغازه تعویض روغن را ندارید؟ تجربه خوبی از خدمات تعویض روغن سیار ندارید؟ “خدمت از ما” یک نیروی متخصص و کاربلد در زمینه تعویض روغن در محل به شما معرفی خواهیم کرد تا با خیالی راحت و هزینه مناسب کار تعویض روغن خودرو را انجام دهید.

 

هزینه خدمات تعویض روغن در محل چقدر است؟

میزان هرینه و قیمت تعویض روغن در محل به عوامل مختلفی مانند نوع و مدل خودرو ، میزان و نوع روغن موردنیاز و… بستگی دارد و هرچقدر این پارامترها و عوامل موثر در قیمت تعویض روغن افزایش یا کاهش یابد میزان هزینه نیز تغییر خواهد کرد.

نکته قابل توجهی که در میزان هزینه خدمات تعمیر خودرو در خدمت از ما وجود دارد این است که سرویسکاران خدمت از ما هیچ گونه مبلغ اضافی را بنام انعام و یا اجرت انجام کار از مشتریان دریافت نمی کنند.


نظرات()   
   
چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1398  ساعت 14 و 37 دقیقه و 37 ثانیه

تعمیرات ساختمان خود را به خدمت از ما بسپارید

برای تعمیرات ساختمان  باید شخصی را انتخاب کرد که تجربه و مهارت قابل قبولی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مناسب ترین راه حل ها را برای خدمات تعمیرات منزل به شما پیشنهاد دهد و از بهترین مصالح استفاده کند ، به گونه ای که هزینه خدمات تعمیرات منزل زیادی روی دست شما نگذارد .خدمت از ما با کمک تیم حرفه ای خود بهترین افراد را برای شما به استخدام در آورده تا نگرانی های شما را برای پیدا کردن تیمی مجرب و متخصص از بین ببرد .

تعمیرات منزل

انجام تعمیرات ساختمان و بازسازی منزل و نگهداری از آن برای حفظ امنیت و راحتی افرادی که در ساختمان هستند لازم است و باید به طور منظم انجام شود.برای خیلی از ماها پیش آمده است که مشکلی کوچک مانند ترک خوردگی قسمتی از دیوار در خانه به وجود آید اما اعضای خانه زمان و دانش کافی برای انجام تعمیرات نداشتند و این خرابی به مرور زمان تبدیل به یک مشکل بزرگ تر در ساختمان شده است. اما اگر کار خدمات تعمیرات منزل را در کم ترین زمان با گروه خدمت از ما در میان بگذارید، نه تنها مشکل بزرگتر نمی شود بلکه هزینه تعمیرات ساختمان را برای شما به صورت کلی در آینده پایین خواهد آورد.


نظرات()   
   
چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1398  ساعت 14 و 34 دقیقه و 56 ثانیه

کارگر نظافت منزل مجرب و مورد اعتماد برای نظافت منزل می خواهید؟  “خدمت از ما” بستری را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید نیروی کارگر نظافت منزل را از شرکت های معتبر نظافت منزلدرخواست کنید. نیروهای کارگر نظافتچی که در “خدمت از ما” مشغول به فعالیت هستند، ملزم به ارائه مدرک حسن انجام کار، سابقه کاری هستند. یعنی با خیال آسوده می توانید کارگر نظافت منزل را در “خدمت از ما” درخواست کنید.

 قیمت کارگر نظافت منزل چگونه تعیین می شود؟

لیست قیمت به دو عامل جنسیت کارگر نظافت منزل و همچنین مقدار ساعتی که کارگر نظافت منزل برای شما کار می کند بستگی دارد :

  • یکی از عواملی که روی دستمزد کارگر نظافت منزل تاثیر می گذارد ، خانم و آقا بودن نظافتچی است. در واقع  اگر شما تمایل به استفاده از کارگر نظافت خانم داشته باشید باید هزینه بیشتری را نسبت به نظافتچی آقا پرداخت کنید.
  • یکی دیگر از عواملی که روی قیمت نظافت منزل تاثیر گذار است ، ساعت کاری کارگر نظافت منزل از چهار ساعت شروع می شود و تا 8 ساعت ادامه دارد.

 


نظرات()   
   
چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1398  ساعت 14 و 33 دقیقه و 29 ثانیه

آیا به دنبال لوله باز کنی تبریز هستید ؟

لوله بازکنی در تبریز  خدمات زیادی از جمله تشخیص ترکیدگی لوله همراه با رفع نشتی لوله ،  رفع گرفتگی لوله فاضلاب ، رفع نشتی لوله ، رفع گرفتگی لوله حمام و سینک ظرفشویی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، لوله بازکنی تبریز ، تخلیه چاه و … ارائه میدهد .

 ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع میشود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید. نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

در این مرحله باید هر چه آشغال در اطراف صافی و زیر آن وجود دارد پاک شود تا مسیر جریان آب آزاد گردد. بسته به این که چه قدر جرم وجود دارد، ممکن است لازم باشد صافی و یا زیر و اطراف آن را با مسواک یا پارچه ای، تمیز کنید.

 صافی و یا مانع را همان طور که درآوردید یا باز کردید، سرجای خود بگذارید.

بعد از این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.

نکته: اگر گرفتگی سطحی و جزئی باشد این روش معمولاً جواب میدهد.

لوله بازکنی شیراز | لوله بازکنی در شهر شیراز

 

استفاده از اسید لوله بازکنی

 شما میتوانید جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده کنید.اسید لوله بازکن اگر به درستی استفاده شود، میتواند بیشتر گرفتگی ها را برطرف کند، البته قبل از خرید از مناسب بودن نوع محلول لوله باز کن برای لوله ها و فلزاتی که با اسید لوله بازکن در تماس خواهند بود، اطمینان حاصل کنید.
نکته: قبل از استفاده از محلول لوله باز کن، طرز کار و موارد ایمنی نوشته شده بر روی آن را بخوانید و به آن ها عمل کنید.

اگر احیاناً به علت گرفتگی هنوز مقداری آب در سینک، روشویی، وان حمام یا روی صافی وجود دارد، آب را با ظرفی خارج کنید.

 اگر از اسید لوله بازکن مخصوص رفع گرفتگی لوله استفاده میکنید، باید بر روی آن مقدار لازم برای استفاده نوشته شده باشد. بسته به نوع محلول لوله باز کن، مقدار ماده مورد نیاز متفاوت است. سر ظرف اسید لوله بازکن را به آرامی باز کنید و مراقب باشید هنگام باز کردن،محلول لوله باز کن به بیرون نپاشد.
نکته: هنگام استفاده از هر ماده شیمیایی جهت بازکردن لوله فاضلاب، حتماً از دستکش و ماسک مناسب استفاده کنید.
نکته: اگر هنگام استفاده، مقداری از اسید لوله بازکن جای نامناسبی ریخت، سریعاً آن را پاک کنید.

 بعد از ریختن محلول لوله باز کن درون محل گرفتگی، باید کمی صبر کنید تا اسید لوله بازکن اثر خود را بگذارد. اگر بر روی ظرف ماده شیمیایی زمان مورد نیاز برای اثرگذاری ماده نوشته نشده، معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه کافی است.
نکته: به صورت دقیق زمان بگیرید که بیشتر از زمان مورد نیاز اسید لوله بازکن باقی نماند. اگر محلول لوله باز کن بیشتر از زمان مورد نیاز بماند، میتواند باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فلزی یا پلاستیکی شود.

بعد از زمان مورد نیاز، اسید لوله بازکن باید اثر خود را گذاشته باشد. شیر آب سرد را باز کنید. اگر گرفتگی رفع شده باشد باید آب سریعاً جریان پیدا کند و پایین برود.
هشدار: اگر بعد از یک یا چند بار استفاده از یک ماده شیمیایی، گرفتگی رفع نشد، به هیچ وجه اسید لوله بازکن های مختلف را با هم مخلوط نکنید یا محلول لوله باز کن متفاوتی را بلافاصله استفاده نکنید.


نظرات()   
   
چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1398  ساعت 14 و 31 دقیقه و 09 ثانیه

لوله کشی گاز در ساختمان ها به دلیل حساسیت کار باید توسط فردی متخصص و باتجربه انجام شود تا بالاترین ایمنی را داشته باشد. در ادامه متن قیمت لوله کشی گاز خانگی به شما در مورد عوامل تاثیر گذار در قیمت متری لوله کشی گاز ، قیمت لوله کشی گاز خانگی در تهران ، قیمت لوله کشی گاز با مصالح ، قیمت هر متر مربع لوله ، فاکتور های لوله کشی گاز و … اشاره میکنیم.برای انجام لوله کشی گاز و اطلاع از قیمت لوله کشی گاز خانگی با خدمت از ما تماس بگیرید.

قیمت لوله کشی گاز خانگی

 

 


قیمت متری لوله کشی گاز

 

هزینه نصب لوله کشی شما بستگی به مدل ساختمان دارد.اگر ساختمان آپارتمان باشد هزینه یک واحد را حساب و ضرب در تعداد واحدها می کنند.همچنین هزینه لوله کشی هر واحد بستگی به قطر و میزان متراژ لوله کشی دارد.میزان پیچ خوردگی و خم شدن لوله نیز از مواردی می باشد که می توان به آن اشاره کرد.

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت گذاری لوله کشی ساختمان می توان به نوع جنس لوله اشاره کرد.گاهی نصاب لوله نوع جنس لوله و اتصالات لوله را در هزینه کار خود در نظر می گیرد.

هزینه لوله کشی گاز به دلیل سختی و تخصصی تر بودن بیشتر از هزینه لوله کشی آب و فاضلاب می باشد.

هزینه لوله کشی ساختمان شما زمانی به صورت دقیق تعیین می شود که ساختمان توسط لوله کش گاز بازدید شده و اندازه گیری شده باشد.


نظرات()   
   
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic