چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1397  ساعت 10 و 00 دقیقه و 41 ثانیه

امروزه به دلیل افزایش مشغله افراد و محدود بودن زمان در سراسر دنیا ، کارواش سیار با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.در کشور ما نیز استفاده از کارواش نانو سیار به دلیل بحران کم آبی با استقبال بهتری روبه‌رو شد. با استفاده از خدمات کارواش نانو در محل دیگر لازم نیست برای رفتن به کارواش مدت زمان زیادی را در ترافیک های خسته کننده بمانید یا در کارواش در صف های طولانی معطل شوید تنها با یک تماس در حین کار می توانید شستشوی اتومبیل خود را انجام دهید. از مزایای دیگر کارواش نانو بخار صرفه جویی در مصرف آب است. قیمت کارواش نانو نسبت به کارواش های سنتی کمتر است علاوه بر آن نیاز به پرداخت انعام و هزینه اضافی نیست.

 

ویژگی‌های کارواش نانو سیار :

 

☑ مصرف آب در آن بسیار پایین و ناچیز است.

☑ با استفاده از کارواش نانو رنگ و بدنه ماشین شما حالت آب گریزی پیدا میکند هم دیر تر کثیف میشود و هم راحت پاک میشود.

☑برخی مواد که پاک شدنشان بسیار دشوار هست به راحتی می‌توان با استفاده از مواد نانو آنها را پاک کرد تا دیگر اثری از انها باقی نماند.

☑ ویژگی دیگر مواد نانو این است که از رنگ ماشین در مقابل عواملی همچون خط و خش ، رطوبت هوا ، باران های اسیدی ، مات شدن رنگ در مقابل نور خورشید و … جلوگیری میکند.

☑ هیچ اثری از شستشو بر محیط به جای نمیگذارد.

☑ براقیت رنگ خودرو را بیشتر می‌کند.

اگر به فکر رنگ و افزایش چشم گیر زیبایی خودروتان هستید میتوانید از خدمات کارواش سیار در محل کاراباما بهر مند شوید تا در هر مکان و سریع ترین زمان ما ماشین شمارا تمیز کنیم.

 

ویژگی مواد نانو در کارواش نانو در محل چیست؟

 

☑ مواد نانویی که امروزه در بخش شستشوی خودرو استفاده می‌شوند از صنعت کشتی‌سازی وارد خدمات کارواش سیار شده‌اند زیرا این مواد آب یا هر ماده دیگری به راحتی از روی سطح آن‌ها می‌لغزد و همچنین فلز کشتی را از مشکل رطوبت بالا سطح دریا در امان می‌دارد.

☑ این مواد نانو آب ، گرد و غبار و … را به خوبی از روی خود عبور می‌دهند و در نتیجه خودرو شما از آلودگی‌های محیطی در امان می‌ماند و باعث می‌شود خودرو شما مدت زمان بیشتری را تمیز بماند و همچنین دیرتر کثیف بشود.

☑ مواد نانو ماندگاری بالایی دارند پس نگران از بین رفتن اثر آن نباشید و همچنین اگر برای ماشین خود خدمات کارواش نانو در محل را استفاده کنید تمام آلودگی‌های خودرو شما خیلی راحت‌تر پاک می‌شوند به دلیل غیر جاذب بودن مواد نانو.

☑ مواد نانو ، خط و خش‌های ریز و سطحی اتومبیل شما را پاک کرده و رنگ خودرو شما را براق‌تر و سالم‌تر نشان می‌دهد و اگر خط و خش‌هایی که عمیق هستند بروی بدنه خودرو شما وجود دارد می‌توانید برای از بین رفتن آن‌ها به علاوه از خدمات کارواش نانو در محل از خدماتپولیش در محل کاراباما استفاده کنید .

☑ مواد نانو و کارواش نانو در محل از رنگ خودرو شما در مقابل نور آفتاب که باعث کدر شدن آن می‌شود جلوگیری می‌کند. از بدنه و رنگ ماشین شما در مقابل رطوبت محافظت می‌کند . مواد نانو خودرو شما را در مقابل خط و خش‌هایی که ممکن است به وجود آیند محافظت می‌کند .

☑ برخی از مواد که پاک شدنشان سخت است به راحتی می‌توان با کارواش  سیار در محل این مشکل را حل کرد زیرا مواد نانو قابلیت پاک کننده ای‌ای بالایی دارند بدون اینکه به خانه آسیب بزنند.

 

خدمات بهترین کارواش نانو :

 

 • برای روشویی مخصوص بدنه اتومبیل مجهز به ژنراتور برق و مخزن آب می باشند.
 • انجام نظافت ، جارو و گردگیری داخل اتومبیل به بهترین نحو انجام می گردد.
 • انجام واکس و پولیش اتومبیل
 • انجام جرم زدایی و واکس رینگ و لاستیک اتومبیل 
 • نظافت و تمیزکاری صندوق عقب اتومبیل توسط کارکنان کارواش

هزینه کارواش نانو برای هر اتومبیل ثابت و مشخص است.

 

 

یژگی‌های کارواش نانو بخار :

 

☑ شستن بدنه ماشین با کمترین آب (3 لیتر برای هر ماشین)

☑ نداشتن پس آب وکثیفی بعد از شستشوی اتومبیل. پس نگران استفاده از کارواش نانو سیار در پارکینگ نباشید.

☑ شستشوی بی نظیر خودرو با بخار + ویژگی های شستشوی نانو.

☑ به رنگ ماشین هیچ آسیبی نمی‌زند زیرا رطوبت بخار خروجی کنترل می‌شود.

☑ بهترین روش شستشوی موتور ماشین است.موتور ماشین که دارای قطعات حساس به آب هست و در صورت خیس شدن می توانند مشکل درست کنند با شستشوی بخار این مشکل حل می‌شود.برای شستشوی موتور می‌توان دستگاه را روی حالت بخار خشک قرار داد تا هیچ رطوبتی نداشته باشد.

☑ خشک شویی و توشویی داخل ماشین و صندلی ها.از دیگر مزیت های بسیار خوب کارواش نانو بخار می‌توان به توانایی شستشو روکش صندلی ها و تمامی نقاط داخل ماشین اشاره کرد حتی نقاطی که دسترسی غیر ممکن است چون بخار می‌تواند به آن قسمت ها برود و کاملا ماشین را تمیز کند.

☑ از بین بردن ویروس ها و باکتری های داخل ماشین به دلیل وجود بخار و مواد نانو.با استفاده از کارواش نانو بخار تمامی قسمت های خودرو شما از باکتری و ویروس پاک می‌شوند و بسیار تاثیر در تمیزی داخل دارد.بعد از شستشوی داخل ماشین با مواد نانو و بخار رنگ قسمت های مختلف ماشین مانند روز اول میشود حتی تمیز تر!!!

همه ما به دنبال راهی راحت‌تر تا از اتومبیل خود و تمیزی آن بیشترین لذت را ببریم که پیشرفت تکنولوژی چه خدماتی را برای ما به ارمغان آورده است.

شما با خدمات کارواش نانو سیار و کارواش نانو در محل کاراباما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را توسط افرادی که در کار خود کاملا متخصص هستند را دریافت می‌کنید.شما فقط یک تماس تا تمیزی بی نظیر ماشین خود در هر مکان و هر زمانی فاصله دارید.با کاراباما راحت تر زندگی کنید.

 

خدمات دیگر ما شامل :

 

کارواش نانو شرق تهران

کارواش نانو در تهران

کارواش نانو در غرب تهران

کارواش سیار در تهران

کارواش سیار پاسداران

کارواش سیار 

کارواش سیار سعادت آباد


 • آخرین ویرایش:چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1397
نظرات()   
   
چهارشنبه بیست و هفتم تیر 1397  ساعت 09 و 09 دقیقه و 27 ثانیه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کمک بزرگی به ما در جهت جلوگیری از خرابی کمتر ساختمان در اثر نشتی لوله ها می کند.بنابراین اگر نم و رطوبت روی دیوارها و سقف ساختمان  مشاهده کردید یا بوی خیسی را حس کردید احتمالا قسمتی از لوله های ساختمان نشتی دارد که در اینصورت بهترین کار تماس با یک شرکت معتبر جهت نشت یابی است چرا که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه برای ما محل دقیق نشتی را هر چقدر ناچیز باشد مشخص می کند بنابراین با کمترین خرابی و هزینه ، مشکل حل می شود.

 

چه زمان باید برای نشت یابی لوله ها باید اقدام کرد؟

 

☑ زمانی که قبض آب برای شما بیشتر از مقدار مصرفی می باشد . هنگامی که قبض دوره ایی شما پس چند بار خیلی بیشتر از مقدار مصرفی شما بود احتمال این وجود دارد که لوله های آب شما دچار نشتی می باشد.

☑ در ساختمان و از دیوار های خود بوی نم و رطوبت احساس کردید. زمانی که در قسمت هایی مانند مسیر عبور لوله های شوفاژ و آب احساس کردید بوی خیسی ورطوبت می آید سریعا برسی کنید تا دلیل آن را پیدا کنید و اگر متوجه نشدید حتما با نیرو های ما تماس بگیرید تا برای تشخیص دلیل مشکل با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله اقدام به حل مشکل نمایند .

☑ زمانی که آثار نم زدگی را مشاهده کردید . ممکن است سوراخ شدن ونشتی لوله زمانی رخ بدهد که شما در آن جا نباشید و متوجه آثار اولیه آن نشوید و زمانی متوجه بشوید که دیوار ها خراب شده و یا زمین نشست کرده است.

☑ زمانی که افت فشار آب را داشتید . هر زمان که احساس کردید آب خانه شما فشار کمتری دارد نسبت به همسایه های خود این احتمال وجود دارد که لوله های شما دچارترکیدگی ونشت آب شده باشند.

برای آشنایی بیشتر به پیج روبه‌رو مراجعه نمایید : نشت یابی لوله آب اصفهان

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چگونه است؟

 

زمانی که لوله سوراخ شود یا ترک داشته باشد به دلیل فشار آب ، آب با فشار از آن ناحیه بیرون می آید و ایجاد صدا می کند . صدای خروج آب را با گوش نمی‌توان شنید ولی دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می‌توان صدای خروج آب را تا عمق 40 سانتی متری با دقت بالایی تشخیص دهد .خطای دقت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کمتر از 10 سانتی متر هست که باعث می‌شود بسیار سریع تر محل دقیق ترکیدگی پیدا شود و از تخریب زیادی بنا جلو گیری می کند . دستگاه هایی که متخصصان تیم کاراباما در نشت یابی لوله های آب در شیراز و دیگر شهر هااستفاده می‌کنند بسیار دقیق و به روز هست تا مشتریان ما بیشترین میزان رضایت را داشته باشند.

 

دلالیلی که باعث می‌شود شما نیاز به نشت یابی لوله آب داشته باشید :

 

☑ قرار گرفتن لوله در خاک مرطوب و یا آهکی که باعث ترک لوله در نتیجه نشتی لوله آب می شود .

☑ کنار هم بودن دو لوله فلزی غیر هم جنس که موجب واکنش شیمیایی و سوراخ شدن می شود که با  نشت یابی لوله های آب انجام می شود.

☑ اتصال نادرست لوله که در فشار آب بالا می‌تواند یکی از عوامل نشتی لوله آب باشد.

☑ گرم و سرد شدن لوله ها که در نتیجه باعث خراب شدن اتصالات شده و باعث نشتی لوله آب از آن قسمت می‌شود.


شرکت خدماتی تاسیساتی کاراباما در تهران و سایر شهرها 

 

 


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه یازدهم مرداد 1397
نظرات()   
   
چهارشنبه بیستم تیر 1397  ساعت 11 و 22 دقیقه و 56 ثانیه

ظاهر شدن نم و رطوبت در ساختمان همه ما را نگران می کند چرا که ممکن است لوله‌کشی آب و فاضلاب ساختمان دچار نشتی باشد. در چنین مواقعی بهترین تصمیم تماس با یک شرکت متخصص و حرفه‌ای برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد. شرکت خدماتی کاراباما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران و دیگر نقاط تهران همینطور تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج و دیگر شهرهای ایران را توسط تیم متخصص و با تجربه خود در سریع ترین زمان به بهترین نحو انجام می دهد.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران :

 

☑ برطرف نمودن نشتی لوله کشی آب ساختمان و لوله فاضلاب به صورت تضمینی

☑ کندن زمین یا دیوار همراه با دقت در وارد آمدن کمترین هزینه و خسارت به ساختمان در صورت نیاز 

☑ تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع نم و رطوبت 

☑ بازسازی حرفه‌ای و دقیق مکان خرابی و نم‌زدگی لوله در صورت توافق و رضایتمندی مشتری 

☑ تعمیر سرویس توالت فرنگی و ایرانی به صورت کاملا اصولی

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران :

 

اگر در ساختمان شما از مصالح گران قیمت استفاده شده است بهتر است پیش از تخریب ساختمان ، ابتدا محل نشت لوله آب را با دستگاه نشت یاب مشخص کرده سپس همان نقطه را خراب نمایید. محل ترکیدگی لوله با دقت کمتر از 10 سانتی متر توسط دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله قابل انجام است.

 

تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه چگونه انجام می‌شود :

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در ایران معمولا به صورت صوتی می‌باشد. به این طریق که با کمک امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می نمایند.حرکت آب امواج صوتی را ایجاد می‌کند بنابراین وقتی لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت بسیار از لوله خارج می گردد اما گاهی نیز نشتی در حد یک سوراخ ریز می‌باشد و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار ناچیز است اما مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چه مقدار باشد به کمک تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران هر چقدر که باشد قابل تشخیص می باشد.

دستگاه های صوتی در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران قادر به تشخیص تا عمق حدود 40 سانتی متر هستند بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را در اعماق بیش از 40 سانتی متر را داشت مگر اینکه میزان نشت لوله زیاد باشد و صوتی که از اعماق ایجاد می‌کند با دستگاه قابل تشخیص باشد.بنابراین دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله جهت یافتن محل نشت آب در ساختمان و یافتن محل نشت آب در آپارتمان مناسب است.

 

برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چه موقع اقدام کنیم :

 

☑ زمانی که مبلغ قبض شما از مصرفتان خیلی بیشتر باشد.

☑ زمانی که از دیوار ساختمان خود بوی نم و رطوبت احساس می‌کنید.

☑ زمانی بر روی دیوار ساختمان لکه‌های نم‌زدگی مشاهده کردید.

☑ زمانی که افت فشار آب را در ساختمان دارید.

 

میزان دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است؟

 

1-قرارگرفتن لوله ها فلزی در خاک نم وآهکی که موجب ترکیدگی لوله میشود.با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می توان دقیقا محل آن را پیدا کرد.

2-کنار هم قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس که باعث واکنش شیمیای و خوردگی لوله می شود. این مشکل بیشتر در آپارتمان ها اتقاق می افتد.محل دقیق آن با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله امکان پذیر است.

3-اتصال نا درست لوله ها به یک دیگر که در بالا رفتن فشار اب باعث ترکیدگی و نشت آب میشود این مشکل را میشود به راحتی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وتعویض اتصال سریعا بر طرف کرد.

5-انبساط و انقباض لوله ها مخصوصا لوله های شوفاژها که باعث خرابی اتصالات و در نتیجه نشتی لوله میشود که مانند مورد قبل میتوان به راحتی آن را توسط دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص داد و تعویض و تعمیر اتصال انجام شود.

 


 • آخرین ویرایش:چهارشنبه بیستم تیر 1397
نظرات()   
   
یکشنبه هفدهم تیر 1397  ساعت 11 و 42 دقیقه و 16 ثانیه

 

دیگر نگران نم و رطوبت ساختمان خود نباشید با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، محل دقیق نشتی به راحتی قابل تشخیص است. پس از مشخص شدن محل دقیق نشتی ، با کمترین خرابی مشکل حل می شود. دستگاه های نشت‌یاب برای تشخیص محل نشتی آب از امواج صوت کمک می گیرند چرا که آب دارای امواج صوت می باشد. پس برای آشنایی با نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما همراه باشید.

 

 تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران :

 

☑ تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع نم و رطوبت ساختمان

☑ کندن زمین یا دیوار در صورت نیاز همراه با دقت در وارد شدن کمترین هزینه و خسارت به ساختمان

☑ برطرف کردن تضمینی نشتی لوله کشی فاضلاب و لوله آب

☑ بازسازی مکان خرابی و نم‌زدگی لوله به‌صورت حرفه ایی و بسیار دقیق در صورت توافق و رضایت مشتری 

☑ انجام تعمیر سرویس توالت فرنگی و ایرانی 

 

نحوه انجام تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه :

 

در ایران دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله معمولا به صورت صوتی یافت می شود. به این صورت که با کمک امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می نمایند.حرکت آب سبب ایجاد امواج صوتی می گردد بنابراین هنگامی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت زیاد از لوله خارج می گردد اما گاهی نیز نشتی در حد یک سوراخ ریز است و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم می باشد اما مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چه میزان باشد با روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هر چقدر که باشد قابل تشخیص است.

دستگاه های صوتی تا عمق حدود 40 سانتی متر را تشخیص می دهند .بنابراین نباید از این دستگاه‌ها انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را داشت مگر اینکه میزان نشت لوله قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد کرده از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد.بنابراین این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله برای یافتن محل نشت آب در ساختمان و یافتن محل نشت آب در آپارتمان مناسب می باشد.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران :

 

اگر در ساختمان شما از مصالح گران قیمت استفاده است بهتر است پیش از تخریب ساختمان ، محل نشت لوله آب را با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام داده  سپس اقدام به خرابی همان نقطه نمایید.دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، محل ترکیدگی را با دقت کمتر از 10 سانتی متر نشان می دهد.

 

زمان لازم برای اقدام به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه :

 

☑ اگر مبلغ قبض شما از مصرفتان خیلی بیشتر بود.

☑ اگر از دیوار ساختمان خود بوی نم و رطوبت احساس می‌کنید.

☑ اگر بر روی دیوار ساختمان لکه‌های نم‌زدگی مشاهده می‌کنید.

☑ اگر افت فشار آب را در ساختمان احساس می‌کنید.

 

بیشترین خرابی‌‌‌‌ و نشتی در ‌ساختمان‌ از سیستم لوله کشی آب ساختمان ‌می‌باشد، بنابراین پیشنهاد می‌شود در مورد این مسئله مهم هرگز کوتاهی نکنید.

نشتی لوله آب و لوله فاضلاب سبب ریزش و یا فرو رفتن چاه می‌ گردد. با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران از نشتی یا هر گونه شکستگی لوله آب و فاضلاب مطلع شوید.

 

دلیل نشت آب از لوله های ساختمان :

 

☑ قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک آهکی ، خاک مرطوب یا محلی که سبب خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود که می‌توان با تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه فورا در جهت تعمیر آن اقدام نمود.

☑ قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که سبب واکنش شیمیایی ، خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می گردد که یکی از دلایل ترکیدگی لوله در آپارتمان ها همین قضیه است.

☑ حدیده کردن بیش از اندازه لوله فلزی توسط لوله کش سبب شده هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان نشتی آب پیدا کنند که متخصصان ما سریعا جهت تشخیص نشتی لوله با دستگاه اقدام کرده و مشکل نشت آب را حل میکنند.

☑ انقباض و انبساط لوله های فلزی آب گرم به خصوص در اتصالات لوله شوفاژ که سبب شل شدن اتصالات می شود.

☑ افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها به خصوص در شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش پیدا می کند.

 


 • آخرین ویرایش:یکشنبه هفدهم تیر 1397
نظرات()   
   
شنبه شانزدهم تیر 1397  ساعت 19 و 05 دقیقه و 27 ثانیه

با استفاده از خدمات کارواش سیار یا کارواش آنلاین دیگر نگران محدود بودن زمان و مشغله زیاد خود نباشید. کارواش سیار شرق تهران خدمتی نوین در جهت افزایش راحتی و رفاه مردم شرق تهران می باشد. با استفاده از کارواش سیار در محل در مصرف آب نیز صرفه جویی میکنید و با این کار کمک بزرگی به محیط زیست کرده اید.

 

مزایای استفاده از کارواش سیار شرق تهران  :

 

✅ با توجه به استقرار نیروهای کارواش سیار در محل کاراباما در تمام مناطق تهران ، پس از تماس شما با کارواش سیار ، تیم کارواش در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد.

✅ شستشوی خودروی شما با بهترین مواد شوینده و دستمال های مخصوص انجام می شود.

✅ تمامی آلودگی های پس از شستشو توسط خود پرسنل کارواش سیار تمیز خواهد شد.

✅ با استفاده از خدمات کارواش سیار شرق تهران نیازی به رفتن به کارواش و منتظر ماندن در صف های طولانی کارواش سنتی نیست و شما میتوانید در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

✅ با توجه به فعالیت پرسنل کارواش سیار شرق تهران در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) شما عزیزان میتوانید در زمان دلخواه خود از این خدمات استفاده کنید.

✅ اگر از خدمات کارواش در محل ما استفاده کنید به صرفه جویی در مصرف سوخت ، پایین آوردن هزینه های خودرو و کاهش آلودگی هوا نیز کمک کرده اید.

✅ تمامی کارکنان کارواش سیار ما از نیروهای با تجربه و دلسوز هستند که این امر موجب رضایت و خشنودی مشتریان گرامی شده است.

 


 

کارواش نانو شرق تهران :

 

کارواش نانو یکی از جدید ترین روش های شستشوی اتومبیل است که با استفاده از مواد نانو و بخار آب و بدون استفاده از آب و مواد شوینده انجام می شود. مهم ترین مزیت های این روش عبارتند از:

☑ کمک به کاهش آلودگی محیط زیست

☑ ایجاد لایه محافظ در مقابل آلودگی ها بر روی رنگ خودرو

☑ حفاظت بدنه خودرو در برابر مات شدن ناشی از عوامل محیطی

☑ جلوگیری از پوسیدگی خودرو

☑ صرفه جویی در مصرف آب

☑ ممانعت از آلودگی سریع مجدد خودرو

☑ شفافیت خودرو و جلوگیری از غبارآلود شدن بدنه

☑ استفاده آسان در هر زمان و مکان

 

پولیش خودرو در محل شرق تهران :

 

اگر به تمیزی و ظاهر اتومبیل خود اهمیت می دهید و می خواهید خودرویتان مثل روز اول درخشنده و براق شود ، کافی است از خدمات پولیش در محل ما استفاده کنید. اتومبیل پس از مدتی تحت تاثیر عوامل محیطی مانند آب و هوا ، برخورد اجسام ، زنگ زدگی و … مات و کدر شده و درخشندگی قبل را ندارد. اما پولیش کاران با تجربه و حرفه ای ما در کارواش سیار در شرق تهران به ترمیم اتومبیل شما پرداخته و آن را کاملا نو می کنند.

 

قیمت کارواش سیار یا کارواش سیار در محل :

 

تصور بسیاری از مردم این است که استفاده از خدمات کارواش در محل شرق تهران بسیار پر هزینه تر از کارواش های سنتی است . اما این تصور بسیار اشتباه است . خوب است بدانید دستمزد کارواش سیار برابر یا حتی کمتر از دستمزد کارواش سنتی است . علاوه بر آن در کارواش سیار در محل نیازی به پرداخت انعام و هزینه های جانبی دیگر مانند رفت و آمد ، بنزین ، استهلاک خودرو و… ندارید.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شنبه شانزدهم تیر 1397  ساعت 18 و 54 دقیقه و 19 ثانیه

 

وجود نشتی در لوله های ساختمان باعث نم در دیوارها و سقف ساختمان می شود که خسارت زیادی را به وجود می آورد اما ما با تشخیص به موقع می توانیم از این خسارت ها جلوگیری کنیم. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کوچکترین نشتی ها نیز قابل تشخیص می باشد.دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله به کمک امواج صوتی می باشد.

 

مراحل تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه توسط متخصصان :

 

☑ تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه

☑ کندن زمین یا دیوار در صورت نیاز همراه با دقت در وارد شدن کمترین خسارت به ساختمان

☑ برطرف کردن تضمینی و مطمئن نشتی لوله

☑ در صورت توافق و رضایت مشتری بازسازی مکان خرابی و نم‌زدگی لوله به‌صورت حرفه ایی و بسیار دقیق

 


 

چه زمان برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه باید اقدام کنیم؟

 

☑ اگر مبلغ قبض شما بسیار بیشتر از مصرفتان هست.

☑ اگر بوی نم را از دیوار ساختمان خود احساس می‌کنید.

☑ اگر بر دیوار لکه‌های نم‌زدگی مشاهده می‌کنید.

☑ اگر افت فشار آب را در منزل احساس میکنید.

 

بیشترین خرابی‌‌‌‌های ‌ساختمان‌ها از سیستم لوله کشی آب ساختمان ‌می‌باشد، لذا پیشنهاد می‌شود در مورد این امر مهم هرگز کوتاهی نکنید.

نشتی لوله آب و یا فاضلاب باعث ریزش و یا فرو رفتن چاه می‌شود. با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از نشتی و یا هر گونه شکستگی لوله آب و فاضلاب اطلاع پیدا کنید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چگونه انجام میشود؟

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در ایران عمدتا به صورت صوتی یافت میشود. به این صورت که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می کنند.همانطور که می دانید حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود. وقتی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت از لوله خارج می شود ، گاهی نیز نشتی در حد یک سوراخ بسیار ریز می باشد و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم است اما مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چقدر باشد با روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هر میزان که باشد قابل تشخیص است.

عمقی که دستگاه های صوتی تشخیص می دهند تا حدود 40 سانتی متر است.بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت.مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد.بنابراین این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله برای یافتن محل نشت یاب در ساختمان و یافتن محل نشت آب در آپارتمان مناسب است.

 

توصیه مهم در مورد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

 

اگر مصالح استفاده شده در ساختمان شما گران قیمت است بهتر است قبل از تخریب ساختمان ، محل نشت لوله آب را با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام دهید و سپس اقدام به تخریب همان نقطه کنید. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دقت کمتر از 10 سانتی متر محل ترکیدگی را نشان میدهد.

 

علت نشت آب از لوله های ساختمان چیست؟

 

1-قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب ، خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود که میتوان با تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه سریعا جهت تعمیر آن اقدام کرد.

2 قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود که یکی از دلایل ترکیدگی لوله در آپارتمان ها میباشد.

3- حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود که متخصصان ما سریعا جهت تشخیص نشتی لوله با دستگاه اقدام میکنند و مشکل نشت اب را رفع میکنند.

4- انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می شود.

5- افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می یابد.

 

 

 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شنبه شانزدهم تیر 1397  ساعت 18 و 33 دقیقه و 12 ثانیه

نگهداری کودک در منزل توسط پرستار کودک خوب و مطمئن دغدغه بسیاری از والدین شاغل است. شما پیش از گزینش پرستار کودک بهتر است با وظایف پرستار کودک در منزل آشنا شوید تا بتوانید بهترین پرستار را انتخاب کرده و کودک دلبند خود را به او بسپارید. برای آشنایی با وظایف پرستار کودک و بهترین شیوه مصاحبه با ما همراه شوید. ما در این مقاله به خصوصیات و وظایف پرستار کودک در منزل و نحوه گزینش و مصاحبه با او را شرح می دهیم.

خدمات ما در تهران شامل پرستار کودک در غرب تهران ، پرستار کودک در شرق تهران و پرستار کودک در شمال تهران می باشد.

 

نحوه انتخاب مناسب ترین پرستار کودک در منزل :

 

معمولا والدین با پرستار کودک در منزل از طریق دوستان و آشنایان یا موسسات خدمات پرستاری در منزل آشنا می شوند اما توصیه ما به شما این است که خودتان نیز قبل از پذیرش پرستار کودک و سپردن بچه به او مصاحبه ایی با پرستار بچه داشته باشید.

پرستار کودک در شرق تهران از خدمات ما می باشد.

 

بیان شرح وظایف مشخص پرستار کودک در منزل در روز مصاحبه :

 

توجه نمایید که ترک ناگهانی یا اخراج پرستار کودک می تواند تاثیر منفی بر احساسات کودک بگذارد بنابراین اگر در ابتدا تمامی انتظارات خود را به صورت واضح و شفاف برای پرستار کودک در منزل شرح دهید امکان بروز مشکل را در آینده کاهش خواهید داد که همین امر سبب افزایش رضایتمندی هر دو طرف می گردد.

در مرحله اول ویژگی ها و خصوصیات رفتاری کودک خود را برای پرستار بچه شرح دهید سپس عادت های غذایی کودک ، حساسیت های غذایی ، اگر داروی خاصی کودک مصرف می کند و موارد مشابه را به پرستار کودک در منزل گوشزد کنید.

مرحله بعد باید ها و نباید را تعیین کنید.آیا پرستار بچه در منزل باید غذای کودک را آماده کند؟ آیا استحمام کودک به عهده پرستار کودک است؟ آیا پرستار بچه اجازه بردن کودک را به بیرون از منزل دارد ؟ و …

مرحله بعد قوانین و خط قرمزهای خانه خود را شرح دهید و شماره تلفن های تماس ضروری، دفترچه بیمه ، داروهای کودک و… را در دسترس پرستار کودک غرب تهران بگدارید تا در صورت لزوم  پرستار از آنها استفاده نماید.

 

نحوه مصاحبه و انتخاب پرستار کودک در تهران :

 

بهتر است پیش از مصاحبه با پرستار کودک در منزل تهران ، لیستی از سوالات مهم و کاربردی را تهیه کنید. ابتدا مصاحبه را با سوالات عمومی شروع کنید اما برای اینکه بیشتر با دیدگاه پرستار کودک آشنا شوید در ادامه پا را فراتر بگذارید و سوالات تخصصی تر از پرستار بچه بپرسید.در زیر سوالات رایج و مهم که باید از پرستار یا نگهدار کودک بپرسید برای شما تنطیم شده است:

 

سوالات مهم در هنگام مصاحبه 

 

1. تا به حال پرستاری از کوکان با چه گروه سنی را انجام داده‌اید؟

شما با این سوال متوجه می شوید که آیا پرستار کودک تجربه نگهداری از کودک هم سن و سال بچه شما را دارد یا خیر

2. آیا به بیماری خاصی مبتلا هستید ؟

سلامت جسمی و روحی پرستار کودک در تهران مسئله‌ای بسیار مهم است و به سادگی از کنار آن نگذرید.

3. آیا آموزش کمک های اولیه را دیده‌اید ؟

شما با این سوال متوجه خواهید شد که پرستار کودک تا چه حد مهارت دارد و در کار خود جدی است.

4. چه بازی و سرگرمی هایی برای کودک در نظر دارید ؟

با طرح این حوصله متوجه میزان دانش و خلاقیت پرستار کودک خواهید شد.

 

 

اهمیت هماهنگ بودن رفتار والدین و پرستار کودک :

 

هماهنگ و همسو بودن رفتار والدین و پرستارکودک در بهبود نگهداری کودک در منزل بسیار موثر است بنابراین والدین باید به آن اهمیت زیادی بدهند. از آنجاییکه چند ساعت در روز نگهداری کودک به عهده پرستار می باشد ، بنابراین لازم است بین رفتار والدین و پرستار بچه همسویی جهت داری وجود داشته باشد.

به عنوان مثال اگر طبق قوانین شما خوردن تنقلات برای کودک ممنوع است پس باید این موضوع را پرستار گوشزد کنید تا هنگام نگهداری کودک در منزل رعایت کند.

 

 

 

امور نگهداری کودک در منزل باید متناسب با سن کودک انجام شود :

 

 

در هنگام انتخاب پرستار کودک جهت نگهداری از کودک در منزل به سن کودک بسیار توجه کنید. اگر فرزند شما در سنین پایین تر است ، پرستار کودک باید مهارت و تجربه نگهداری از کودک را داشته باشد. حتما این نکته را در نظر بگیرید که پرستارانی که خود مادر هستند یا تجربه نگهداری از بچه های سنین پایین را دارند جهت نگهداری بچه در منزل گزینه بهتر و مناسبتری هستند.

در رابطه با کودکان بزرگتر شرایط به گونه ایی دیگر است و در این هنگام پرستار کودک باید تحصیلات مرتبط داشته باشد و بتواند به کارهای آموزشی کودک بپردازد علاوه بر آن با کودک بازی های متناسب با سن او انجام دهد.

نکته : مناسب ترین سن برای پرستار جهت نگهداری از کودک در منزل 28 تا 40 سال است.

 

نکات بسیار مهم که پیش از شروع به کار پرستار کودک باید روشن کنید

 

1. کودک خیلی زود به پرستار خود وابسته می شود بنابراین ترک ناگهانی یا اخراج پرستار بچه تاثیر بدی بر بر احساسات کودک می گذارد به همین دلیل توصیه می شود که در همان ابتدای کار تمامی انتظارات خود از پرستار کودک در منزل را به صورت کاملا واضح و شفاف برای او شرح دهید تا بروز مشکل را در آینده به حداقل برسانید و بدانید که همین کار ، رضایتمندی طرفین را در آینده افزایش می دهد.

2. سپس لیستی از خصوصیات و ویژگی های رفتاری بچه خود را تهیه کنید علاوه بر آن مواردی مانند عادت های غذایی کودک ، حساسیت های غذایی بچه ، حساسیت دارویی کودک ، اگر کودک داروی خاصی مصرف دارد را به لیست خود اضافه نماید.

3. سپس باید ها و نباید و انتظارات خود را به صورت دقیق معین کنید.آیا پرستار کودک شمال تهران باید غذای کودک را آماده کند؟ آیا استحمام کودک به عهده پرستار کودک است؟ آیا پرستار کودک اجازه بردن بچه شما به بیرون از منزل را دارد ؟ و …

4. مرحله بعد خط قرمزها و قوانین خانه خود را شرح دهید و  شماره تماس های ضروری، دفترچه بیمه ، داروهای کودک و… را در اختیار پرستار بچه در منزل قرار دهید.

 

10 خصوصیت مهم پرستار کودک در تهران  :

 

1. پرستار کودک باید سرشار از عشق و علاقه به کودکان باشد و از بودن با آن ها لذت ببرد.

2. پرستار کودک باید تجربه لازم و کافی در مراقبت  از کودک را داشته باشد.

3. پرستار کودک در منزل باید اطلاعات مورد نیاز در جهت نگهداری از کودک در منزل را داشته باشد.

4. پرستار کودک در منزل باید صبور باشد.

5. پرستار کودک در باید شوخ طبعی باشد و روحیه پر انرژی داشته باشد.

6. پرستار بچه باید بتواند به خوبی با کودک و خانواده او ارتباط برقرار کند.

7. پر کردن اوقات فراغت بچه با برنامه های مهیج و سرگرم کننده به عهده‌ی پرستار کودک در منزل است.

8. پرستار بچه باید نسبت به وظایف خود مسئولیت پذیر و متعهد باشد.

9. در شرایط خاص و بحرانی پرستار کودک در منزل باید توانایی کنترل امور را داشته باشد.

10. مهارت حفظ آرامش در شرایط کاری پر فشار از ویژگی های مثبت پرستار کودک در منزل است.

 

خدمات پرستار در نگهداری از کودک در منزل :

 

 • دادن غذا به کودک
 • تعویض پوشک کودک
 • حمام کردن کودک
 • تعویض لباس کودک

 

به دلیل تغییر شیوه زندگی بانوان و ورود آن ها به عرصه های اجتماعی، نیاز به پرستار کودک در منزل در بسیاری از خانواده ها وجود دارد بنابراین پرستار کودک وارد خانواده ها شد تا در نبود مادر بتواند بخشی از وظایف مادر را انجام دهد .

 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شنبه شانزدهم تیر 1397  ساعت 18 و 05 دقیقه و 08 ثانیه

 

 

سالمندان بر اساس نوع وضعیت جسمانی و روحی که دارند به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که وظایف پرستار سالمند نیز برای هر یک از این گروه ها متفاوت است. نگهداری سالمند در منزل به نحو شایسته دغدغه بسیاری از افراد است اما توجه کنید که پیش از استخدام پرستار سالمند در منزل با خصوصیات یک پرستار خوب آشنا شوید و تمامی انتظارات خود را از پرستار مشخص نمایید.

 

پرستار سالمند در منزل باید  :

 

تحصیلات پرستار سالمند باید مرتبط با پرستاری باشد.

باید آموزش های تخصصی دیده باشد و دوره های مرتبط با پرستاری از سالمند در منزل را گذرانده باشد.

پرستار سالمند باید با تجربه بوده و دارای دانش ضمنی و فنی باشد.

پرستار سالمند در منزل باید نزد مراکز مجاز ارائه خدمات پرستاری ، برگه های تضمین شغلی داشته باشد.

 

نیازهای سالمندان :

 

احتیاجات عاطفی در سالمندان

احتیاجات معیشتی در سالمندان

احتیاج به تفریح در سالمندان

نیاز به حضور در زندگی اجتماعی

احتیاج به امنیت در سالمندان

 

فواید نگهداری سالمند در منزل :

 

نگهداری از سالمند در منزل نسبت به نگهداری از سالمند در مکان های دیگر مثل خانه سالمندان ، مزیت های بسیاری دارد. هنگامیکه سالمند شما در خانه سالمندان باشد ، به علت مشترک بودن اتاق برای چند سالمند ممکن است سالمندان به بیماری های عفونی و مصری مبتلا شوند علاوه بر آن استقلال خود را نیز به علت مشترک بودن اتاق و برخی وسایل از دست می دهند. پس با نگهداری از سالمند در منزل به افزایش سلامت جسمی و روانی ، افزایش استقلال ، افزایش راحتی و آسایش ، افزایش احساس آرامش در سالمند و افزایش اعتماد به نفس سالمند خود کمک می کنید.

 

پرستار سالمند در منزل مناسب چه خصوصیاتی دارد :

 

پرستار سالمند در منزل باید صبور باشد

صبور بودن از الزامات شغل پرستاری می باشد و فرق نمی کند که پرستار سالمند یا پرستار کودک  باشد.اما هنگامی که صحبت از سالمند بیمار است، صبر اهمیت بیشتری دارد.زمانیکه یک پرستار تصمیم به کار با سالمندان می گیرد باید توانایی صحبت کردن و  گوش دادن به سالمندانی که ممکن است بسیار آرام و آهسته صحبت کنند یا دچار پریشانی حواس باشند یا هر گونه رفتار دیگری که به توجه احتیاج دارد را دارا باشد. علاوه بر این، ممکن است خانواده بیمار به دلیل اینکه عزیزشان به مراقبت احتیاج دارد ، شرایط روحی خوبی نداشته باشند پس پرستار سالمند باید در برخورد با اعضای خانواده سالمند نیز صبور باشد.

 

پرستار سالمند در منزل باید دلسوز باشد

ممکن است سالمندان بیمار نتوانند به تنهایی حمام کنند ، و یا ممکن است دچار بی‌اختیاری باشند، اما بدین معنی نمی باشد که احساس غرور، خجالت و نیاز به استقلال ندارند.بنابراین  یک پرستار سالمند، باید حس دلسوزی و مهربانی را داشته باشد تا در برخورد با آن ها بتواند متواضعانه رفتار کند ، حتی اگر سالمند هنگام دریافت کمک دست به پرخاشگری بزند.

 

پرستار سالمند در منزل باید به جزئیات بیمار توجه کند

مراقبت پیشگیرانه از خصوصیات اصلی پرستار سالمند می باشد.از آنجاییکه سالمندان نسبت به افراد جوان ‌تر، بیشتر در خطر برای  ابتلا  به بیماری های جدی مانند پوکی استخوان و آلزایمر هستند بنابراین ضروری بوده که پرستار سالمند در منزل به حال بیمار، و شکایت های او توجه نماید، تا بتواند از به وجود آمدن مشکلات جدی پیشگیری نماید.

 

پرستار سالمند در منزل باید خلاقیت رفتاری داشته باشد

یکی از چالش های پرستار سالمند در منزل ، کار با سالمندانی است که دچار زوال عقل شده‌اند. در این مورد خاص پرستار سالمند باید تفکر خلاقانه ای داشته باشد بتواند به خوبی از پس تامین نیازهای عاطفی و جسمی این بیماران برآید، علاوه بر آن بتواند با نوع مراقبت خود روند پیشرفت بیماری را کند نماید. مثلا طبق تحقیقات انجام شده برخی از افراد که دچار زوال عقل هستند ، به خوبی به هنر درمانی پاسخ می‌دهند. یک پرستار سالمند خلاق ممکن است به نقاشی و رنگ آمیزی با یک سالمند مبتلا به زوال عقل بپردازد.

 

ثبات عاطفی در پرستار سالمند

پرستار سالمند باید رفتار منظم و یکپارچه ای داشته باشد ، و تا جای ممکن از دادن پیام های متناقض به سالمند خودداری نماید. پرستاری رفتارهای خود را به طور مداوم تغییر نمی دهد و دارای یک ثبات عاطفی بوده ، حس اطمینان و آرامش بیشترو بهتری را به سالمند منتقل می کند، و همین امر سبب شده که سالمند با مسائل و مشکلات پزشکی خود ، راحت تر برخورد کند.

 

 

نگهداری از سالمندان :

 

وقتی مراقبت از سالمندان بررسی می شود سالمندان در 2 گروه قرار می گیرند.سالمندانی که توان مراقبت از خود را دارند و سالمندانی که به پرستار یا خانواده جهت مراقبت احتیاج دارند.

 

نکات مهم که در نگهداری سالمند در منزل باید رعایت شود :

 

 1. خواب کافی که بدن سالمند روزانه حدود 8-6 ساعت احتیاج دارد.
 2. نوشیدن روزانه 8 لیوان آب و مایعات
 3. کنترل میزان نمک غذای سالمند
 4. سالمند باید هر روز صبحانه بخورد اما حجم وعده های غذایی سالمند کم باشد.
 5. هر 12-6 ماه سالمند را به دندانپزشکی ببرید.
 6. کم کردن چربی و مواد غذایی چرب از رژیم غذایی سالمند و افزودن میوه و سبزیجات به آن
 7. سالمندان نباید اجسام سنگین بلند کنند یا به صورت ناگهانی خم شوند، زیرا سبب آسیب رساندن به کمرشان می شود.
 8. انجام حرکات ورزشی مناسب طبق توصیه پزشک
 9. دادن به موقع وصحیح داروهای سالمند
 10. همراهی سالمند در انجام امور تفریحی بیرون از منزل مثل پیاده روی و انجام کارهای مورد علاقه آنها مانند کتاب خواندن و حل جدول توسط پرستار سالمند
 11. رسیدگی به نظافت شخصی و استحمام سالمند توسط پرستار سالمند در منزل

 

وظایف خانواده در مقابل پرستار سالمند :

 

برای پیشگیری از هرگونه مشکل در آینده بهترین کار مشخص کردن همه وظایف پرستار سالمند در منزل تهران و تمامی انتظارات شما از پرستار به صورت کاملا واضح و شفاف

شماره تلفن های لازم جهت تماس پرستار با شما در مواقع ضروری را در اختیار او قرار دهید.

مکان قرار دادن دارو ، وسایل ضروری سالمند و … را به پرستار نشان دهید.

عادت های رفتاری و غذایی سالمند را برای پرستار او شرح دهید.

 

 

وظایف پرستار سالمند تهران به شرح زیر است :

 

 

1- نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل به نحوی شایسته

2- پیگیری درمان سالمند و دادن داروهای او طبق تجویز پزشک و در ساعات مشخص شده

3- دادن غذای سالمند توسط پرستار سالمند در تهران

4- رسیدگی به امور تفریحی و رفاهی سالمند در صورت رضایت خانواده

5- توجه و رسیدگی به علائق سالمند و برنامه ریزی بهترین اوقات فراغت

6- در صورت درخواست خانواده ، همراهی کردن سالمند در بیرون از منزل

7- رسیدگی روزانه به امور بهداشتی ، نظافت و استحمام سالمند

8- رسیدگی به تمیزی و نظافت محل زندگی سالمند

9- ماساژ سالمند و انجام ورزش های سبک

10- اندازه گیری فشار خون و دیگر علائم حیاتی سالمند

 

علائم سکته مغزی را بشناسیم :

 

1. نقصان حرکتی که به صورت ضعف و کرختی صورت و بازوها یا پاها به ویژه در یک طرف بدن

2. اختلال در تکلم یا در درک کلام

3. سردرد شدید و ناگهانی ، سرگیجه و سقوط ناگهانی

4. لنگ زدن و عدم تعادل

5. مشکل داشتن در بلع

6.مشکل داشتن در انجام حرکات ظریف

7. مشکل داشتن در فهمیدن چیزی که اطرافیان می گویند و اشکال در پیدا کردن کلمات

8. بی اختیاری ادرار و مدفوع

9.از دست دادن حافظه کوتاه مدت یا بلند مدت

10.اختلال در بینایی

 

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل را به یک پرستار باتجربه و متخصص بسپارید.


مراقبت های پرستاری از بیماران سکته مغزی :

 

1. پوست بیمار را خشک و تمیز نگه داشته وبرای پیشگیری از زخم بستر،  به صورت منظم هر 2 ساعت یکبار وضعیت بدن بیمار را تغییر دهید. علاوه بر آن ماساژ ملایم پوست سالم (پوستی که قرمز نباشد) و تغذیه خوب و مناسب از عوامل دیگری هستند به حفظ سلامت پوست و بافت بدن کمک می کند.

2. بیمار سکته مغزی چند بار در روز و هر بار حدود 30-15 دقیقه به حالت دمر خوابانده شود و بالشی زیر لگن بیمار بگذارید زیرا اینکار باعث کشش بیش از حد مفصل ران که برای راه رفتن طبیعی ضروری است می شود.

3. بیشتر از 70 در صد از بیماران سکته ایی مشکل درد ناحیه شانه دارند پس هنگام بلند کردن بیمار شانه ایی را که سست و آویزان است نگیرید و به بیمار یاد دهید که انگشتان دست خود را به هم قلاب کند و همینطور که کتف را بج کشیده دست های خود را بالای سر ببرد این کار چند بار در روز انجام شود تا هم درد شانه کم شود هم ورم دست کاهش پیدا کند.

4. بی خوابی در بیماران سکته مغزی شایع است پس با ایجاد محیط آرام و بی سر و صدا به بیمار کمک کنید و در صورت لزوم طبق دستور پزشک به بیمار آرامش بخش دهید.

5. ایجاد یک رابطه خوب و آرامش دادن به بیمار سکته مغزی به او در جلوگیری از زخم معده که در نتیجه استرس به وجود می آید کمک می کند البته داروی انتی اسید و سایمتیدین طبق دستور پزشک به بیمار داده می شود.

6. در صورت مشاهده بی قراری و حرکات غیر ارادی در بیمار سکته مغزی حتما اطراف تخت یا رختخواب بیمار بالش یا نرده بگذارید.

7. اگر فرد بیمار در چشم زدن مشکل دارد از اشک مصنوعی استفاده کنید.

8. تخلیه ترشحات از مجاری هوایی بیمار توسط فیزیوتراپی تنفسی بسیار اهمیت دارد برای این کار می توانید بیمار سکته مغزی را تشویق به سرفه و تنفس عمیق کنید همچنین با کف دست به صورت ملایم به پشت بیمار ضربه بزنید تا به خروج ترشحات کمک شود.

9. بیماران سکته مغزی دچار بی اختیاری در دفع ادرار و مدفوع هستند.اگر بیمار دارای سندهای ادراری داخلی یا خارجی است باید مرتب برای جلوگیری از احتباس ادراری، دفع مایعات کنترل گردد. زمانیکه رنگ ادرار کدر شد یا خونی بود باید لوله ها تعویض گردد در غیر اینصورت تعویض هر 7 تا 14 روز یکبار کافی است. توجه کنید که شستشوی منطقه لازم است.

برای کنترل دفع مدفوع بیمار را عادت دهید که دفع مدفوع در ساعت های مشخص انجام شود در صورتیکه بیمار دچار یبوست شدید یا اسهال شد با پزشکش مشورت نمایید.

10. بررسی و ارزیابی وضعیت هوشیاری بیمار سکته مغزی بسیار مهم است زیرا تغییر در سطح هوشیاری می تواند سبب خطرات جدی شود.

مراقبت از بیمار سکته مغزی مسئولیت بسیار حساسی می باشد.

 

 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
پنجشنبه چهاردهم تیر 1397  ساعت 09 و 03 دقیقه و 14 ثانیه

خدمات پرستاری در منزل به منظور افزایش رفاه و آسایش شما عزیزان می باشد. خدمات پرستاری شامل پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی و ... می باشد . خدمات پرستاری ما شامل خدمات پرستاری در منزل شمال تهران ، خدمات پرستاری در غرب تهران ، خدمات پرستاری در تهران و سایر نقاط ایران مانند خدمات پرستاری در منزل شیراز می باشد.

 

پرستار سالمند در منزل :

 

پرستار سالمند در منزل از خدمات پرستاری در منزل تهران می باشد که به دلیل اهمیت بالای نگهداری سالمند در منزل باید توسط پرستار سالمند حرفه ای و با تجربه انجام شود. از خصوصیات پرستار سالمند باید تحصیلات مرتبط داشته باشد ، صبور و دلسوز باشد. پرستاری از سالمند در منزل مزایای بیشتری نسبت به مراقبت از سالمند در مکان های دیگر مانند خانه سالمندان دارد. چرا که سالمند در خانه سالمندان به علت مشترک بودن اتاق و برخی وسایل ممکن است به برخی بیماری ها مبتلا شود علاوه بر آن استقلال و اعتماد به نفس خود را نیز از دست می دهد. پرستار سالمند در منزل باید مجموعه کارهایی که جهت رفع نیاز سالمند و بهبود سلامت جسمی و روانی سالمند می شود انجام دهد.

 

نگهداری کودک در منزل تهران :

 

نگهداری کودک در منزل دغدغه‌ی این روزهای اغلب والدین می باشد به همین جهت تقاضای پرستار کودک و مطمئن بسیار زیاد شده است اما بدانید شما در این راه تنها نیستید ما در انتخاب پرستار کودک در منزل مناسب به شما کمک خواهیم کرد :

 

1.نوع رفتار پرستار کودک و نحوه ی همراهی پرستار با کودک دلبند شما بسیار مهم است علاوه بر این پرستار بچه باید تجربه مراقبت و نگهداری از کودک در منزل را داشته باشد.

 

2.به سن پرستار کودک خود توجه کنید زیرا اختلاف سنی بین پرستار و کودک خیلی مهم است ، اگر کودک شما خردسال است پرستاران با سن بالاتر را انتخاب نمایید اما اگر کودکتان بالای 10 سال دارد ، پرستار جوان انتخاب نمایید.

 

پرستار بیمار در منزل :

 

پرستاری از بیمار سکته مغزی در منزل تهران و بیماری های خاص دیگر مثل MS ، سرطان  ، آلزایمر ، بیمارانی که دچار عفونت های شدید هستند و موارد مشابه احتیاج به نگهداری و مراقبت توسط پرستار به صورت حرفه ای دارد. بنابراین هر چه پرستار بیمار در منزل حرفه‌ای تر و با تجربه تر و دارای تحصیلات مرتبط باشد، در تسریع بهبودی بیماری مریض یا توقف پیشرفت بیماری کمک بسیاری می کند.

خدمات پرستاری در منزل

 

ویژگی پرستار مناسب در خدمات پرستاری شبانه روزی :

 

 

1.حتما طبق دستور های پزشک معالج بیمار رفتار کرده و به صورت خودکار تصمیم های جدید نگیرد.

 

2. باید به دقت حال عمومی بیمار را در نظر داشته باشد زیرا مراقبت دقیق و هوشیار از وظایف مهم یک پرستار است و یک لحظه غفلت می تواند حوادث جبران ناپذیری  را به وجود آورد.

 

3.بسیار مهم است که پرستار با کمترین صدا بیدار شود.

 

4.حفظ سکوت و برقراری آرامش در اتاق بیمار به عهده ی پرستار است و باید به آن بسیار توجه کند.( مخصوصا در نگهداری از سالمند یا بیماران خاص

 

خدمات پرستاری در منزل :

 

1- پرستاری از بیمار پس از عمل جراحی در منزل

 

2- پرستاری از بیمار فلج مغزی ( cp ) به کمک پرستاران حرفه ای و کار آزموده

 

3- پرستاری از بیماران مبتلا به پارکینسون ، آلزایمر و

 

4- پرستاری از بیماران خاص مانند ALS ، MS

 

5- تزریقات به صورت عضلانی و وریدی ( وصل آنژیوکت  در صورت نیاز )

 

6- وصل سرم برای بیمار در منزل تهران

 

7- سونداژ ( سوند معده و سوند ادرار )

 

8- نمونه گیری از بیمار برای آزمایش و فرستادن نمونه به آزمایشگاه

 

9- انجام پانسمان ( پانسمان معمولی و نوین ) برای انواع زخم ها مانند زخم بستر ، زخم های متعاقب عمل های جراحی  ، سوختگی و  …

 

10- اندازه گیری فشار خون و قند خون بیمار

 

11- تزریق انسولین در منزل

 

12-گرفتن نوار قلب در منزل

 

13-انما ( تنقیه )

 

14- غذا دادن به بیمار از طریق گاواژ در منزل

 

تعرفه خدمات پرستاری در منزل :

 

 

هزینه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران و خدمات پرستاری شبانه روزی کاملا مشخص است و همه باید از تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران که توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی مشخص شده ، پیروی کنند بنابراین هیچ موسسه پرستاری نباید هزینه اضافه ای غیر از این را دریافت نماید.

 

خدمات پرستاری :

 

 

1. در مرحله نخست پس از تماس شما  و درخواست برای پرستار ، شرکت ما با توجه به نیاز شما ، مرتبط ترین و کارآزموده ترین پرستار را انتخاب کرده و به محل شما اعزام می کند.

 

2. پس از اعزام پرستار به محل شما و آشنایی با او ، در صورت رضایت شما همکاری آغاز می شود در غیر اینصورت پرستار دیگری برای شما فرستاده خواهد شد.

 

3. در حین مدت زمان همکاری با شما از طرف شرکت ما با شما تماس خواهند گرفت و در صورت نارضایتی شما از عملکرد پرستار قضیه بررسی خواهد شد.

 

4. همه هدف ما جلب رضایت شماست بنابراین خوش اخلاق ترین ، مطمئن ترین ، حرفه ای ترین و با تجربه ترین پرستاران را پس از چندین مرحله گزینش خواهیم کرد.

 

5. خدمات پرستاری در منزل کاراباما ، به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات پرستاری در منزل شمال تهران و دیگر شهرهای ایران به هموطنان گرامی می باشد.

 

6. خدمات پرستاری در منزل شرق تهران برای دور بودن بیمار از محیط آلوده بیمارستان ، افزایش راحتی و کاهش هزینه های بیمار با اعزام پزشک ، پرستار ، بهیار و کمک بهیار ، ماما ، کودک یار ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل بیمار با او کمک خواهد کرد.


خدمات پرستاری در تهران ، خدمات پرستاری در شرق تهران ، خدمات پرستاری در شمال تهران را به ما بسپارید.


 • آخرین ویرایش:پنجشنبه چهاردهم تیر 1397
نظرات()   
   
چهارشنبه سیزدهم تیر 1397  ساعت 15 و 47 دقیقه و 20 ثانیه

یکی از خدمات نوین و آنلاین ، کارواش آنلاین می باشد که طرفداران بسیاری دارد.با استفاده از کارواش سیار یا کارواش در محل دیگر نیازی نیست که در این شلوغی شهر و ترافیک و میان بسیاری از کارهایتان به کارواش بروید بلکه کافی است یک تماس بگیرید و پس از آن در کمترین زمان تیم کارواش سیار تهران ما نزد شما می آید.

 

کارواش در محل یا کارواش سنتی :

 

اگر شما هم در انتخاب بین کارواش در محل و کارواش سنتی دچار تردید هستید و به راحتی نمی‌توانید تصمیم بگیرید پس با ما همراه شوید

 امروزه استفاده از خدمات کارواش سیار مفیدتر و بسیار به‌صرفه‌تر است با استفاده از خدمات کارواش در محل دیگر نیاز نیست در این شلوغی شهر و میان بسیاری از کارهایتان برای شستشوی اتومبیل به محل کارواش بروید و آنجا معطل شوید.با کارواش سیار فاصله شما با شستشوی اتومبیل تنها یک تماس است.

 

چرا کارواش در محل :

 

اصلا فکر نکنید که خدمات شستشو کامل فقط در کارواش‌های سنتی اجرا می‌شود بلکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خودکار شدن اکثر کارها به جرات می‌توان گفت خدمات کارواش سیار در محل بسیار بهتر ، دقیق‌تر و به‌صرفه‌تر از خدمات کارواش سنتی آن هم در هر مکان که بخواهید قابل دسترس است.

 

با خدمات کارواش در محل تهران آشنا شوید :

 

تیم کارواش سیار برای روشویی مخصوص بدنه اتومبیل مجهز به ژنراتور برق و مخزن آب می‌باشند.

جارو ، گردگیری و نظافت داخل خودرو بسیار دقیق انجام خواهد شد.

پولیش و واکس داخل اتومبیل به بهترین نحو انجام خواهد شد.

جرم‌زدایی و واکس رینگ و لاستیک ماشین توسط کارکنان کارواش انجام می‌گردد.

تمیزکاری و نظافت صندوق‌عقب اتومبیل انجام می‌شود.

پس از تمام شدن شستشوی اتومبیل افراد ما ، تمامی آلودگی‌های باقیمانده از شستشو در محل را تمیز خواهند کرد.


آشنایی با خدمات کارواش در محل   :

 

1. بعد از تماس شما با کارواش سیار ، فرقی نمی کند که شما در کدام منطقه هستید بلافاصله تیم کارواش سیار در محل ما نزد شما اعزام می شوند.

 

2. کارکنان کارواش سیار شمال تهران ما متعهد ، وقت‌شناس و با اخلاق هستند و تمام هدف مجموعه رضایت و خشنودی شما مشتری عزیز می باشد.

 

3. با استفاده از خدمات کارواش در محل از ماندن در ترافیک خیابان‌ها رها می شوید و در زمان با ارزش خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

 

4. از صف های شلوغ و معطلی در محیط کارواش راحت می‌شوید.

 

5. شستشوی اتومبیل شما با شوینده‌های درجه یک به بهترین نحو انجام می‌گردد.

 

6. استفاده از شوینده ها و دستمال‌های مخصوص در هنگام شستشوی اتومبیل

 

7. تمیز کردن تمام آلودگی های حاصل از شستشو در محل توسط پرسنل کارواش

 

چرا کارواش سیار :

 

1.مدیریت زمان : این روزها همه به دنبال راهی برای استفاده بهینه از زمان خود هستیم بنابراین با برنامه ریزی درست می توانیم در زمان هایی که از خودروی شخصی خود استفاده نمی کنیم درخواست سرویس کارواش سیار نماییم.

 

2.عدم پرداخت انعام به پرسنل کارواش : امروزه در کارواش ها باید پرداخت انعام انجام شود اما در کارواش سیار هزینه های پرداختی استاندارد و شفاف است و متصدی شستشو حق دریافت انعام را ندارد.

 

3.صرفه جویی در مصرف آب و حفاظت از محیط زیست

 

4.کاهش مصرف سوخت و به دنبال آن کاهش آلودگی شهر : زمانیکه شما برای شستشوی اتومبیل خود به صورت حضوری به کارواش مراجعه می کنید علاوه بر صرف زمان و اتلاف وقت در ترافیک تا رسیدن به کارواش هزینه های دیگری از قبیل استهلاک خودرو و ریسک تصادف را در نظر بگیرید همچنین با مصرف سوخت باعث آلودگی هوا نیز شده که با تغییر سبک شستشوی خود و انتخاب کارواش سیار می توانید این هزینه ها را کاهش دهید.

 

5.صرفه جویی در زمان و انرژی به دلیل عدم توقف در محیط های کارواش : یکی دیگر از دغدغه های مردم به ویژه بانوان در شستشوی اتومبیل خود در کارواش توقف در محیط نامناسب کارواش است و اینکه رفتن به کارواش مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است.

 

6.افزایش کیفیت شستشو : شستشو بر اساس تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد شوینده توسط مجرب ترین متصدیان شستشو انجام می گیرد.

 

کارواش سنتی یا کارواش خشک ؟

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد امروزه در سراسر دنیا مخصوصا کشورهای پیشرفته ، کارواش به روش‌های سنتی جای خود را به کارواش بدون آب یا کارواش خشک داده است. استفاده از آب با فشار شدید در کارواش سنتی سبب می‌شود که در همان ابتدای کار گردوخاک و آلاینده‌های روی بدنه خودرو به حرکت درآمده و با چسبیدن آلودگی‌ها به سطح دستمال‌های معمولی ، مانند سنباده عمل کرده و به‌مرور زمان اتومبیل پر از خط و خش می‌شود پس اگر شما هم مانند بسیاری از صاحبان اتومبیل نگران پوسیدگی رنگ ماشین خود به علت استفاده زیاد از آب در کارواش های سنتی هستید دیگر نگران نباشید با کارواش خشک به این دغدغه پایان دهید.

 

خدمات ما شامل کارواش سیار تهران ، کارواش سیار غرب تهران ، کارواش سیار شمال تهران ، کارواش سیار در محل ، کارواش سیار ، کارواش آنلاین ، کارواش خشک ، کارواش در محل تهران ، کارواش نانو و ... می باشد.

 

 


 • آخرین ویرایش:یکشنبه بیست و چهارم تیر 1397
نظرات()   
   
دوشنبه یازدهم تیر 1397  ساعت 11 و 21 دقیقه و 13 ثانیه

خشکشویی آنلاین در تمامی مناطق تهران با استقبال زیادی روبه‌رو شده است چرا که عموم مردم به دلیل مشغله زیاد و محدود بودن زمانشان و ترافیک شدید در خیابان ها به دنبال راه های آسانتر هستند. خشکشویی های تهران ما شامل خشکشویی آنلاین غرب تهران ، خشکشویی آنلاین شمال تهران ، خشکشویی آنلاین شرق تهران می باشد.


خشکشویی آنلاین تهران :

 

آیا شما هم لباس های نشسته بسیاری دارید ؟

 

آیا زمانتان کم و مشغله و کارتان زیاد است ؟

 

آیا برای از بین بردن لکه ها با مشکل روبه‌رو شدید؟

 

آیا شستن لباس های تیره برایتان سخت است ؟

 

اصلا نگران نباشید با یک بار استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین ما همه این مشکلات را فراموش می کنید.

 

نحوه ی شستشو در خشکشویی آنلاین تهران :

 

یکی از روش‌های پاک کردن  و شستشوی لباس خشک‌شویی می‌باشد. از مزیت های خشکشویی این بوده که از آب استفاده نمی‌شود  و شستشو تنها با استفاده از محلول شیمیایی انجام می شود که این حسن بزرگی است چرا که بسیاری از تارهای پارچه آب را به خود جذب کرده و سبب از شکل افتادن لباس می شود مخصوصا لباس هایی که بافت مخلوط دارند مثل کت و شلوار و پالتو که اگر توسط آب شسته شوند ، فرم  و حالت خود را از دست می دهند. پس با استفاده از خشکشویی آنلاین در تهران علاوه بر صرفه جویی در زمان ، در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایید.

 

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین تهران :

 

پس از تماس و درخواست شما ، تیم خشکشویی آنلاین تهران همراه با کیسه های مخصوص جهت قرار دادن لباس ، منسوجات و کفش به منزل یا محل کار شما آمده و آنها را دریافت می کنند.

 

برای شستشو لباس‌ها را درون دستگاه مخصوصی قرار داده و با اضافه کردن یک محلول شیمیایی بدون استفاده از آب ، فرآیند شستشو انجام می شود. بعد از اتمام زمان شستشو ، لباس ها به صورت کاملا خشک از درون دستگاه بیرون می‌آورند.

 

برای از بین بردن  لکه های روی لباس‌ در خشکشویی از اصول انحلال پذیری استفاده می گردد بدین صورت که ابتدا لکه با یک جسم نرم ‌کننده شل شده سپس با فشار زیاد از روی لباس برداشته می‌شود.

 

سپس لباس های تمیز و شسته شده در زمان از پیش تعیین شده به شما تحویل داده می شود.

 

تمیزی ، سرعت عمل و خوش قولی را با ما تجربه کنید.

 

خدمات خشکشویی آنلاین تهران :

 

خشکشویی کت و شلوار و پالتو

 

خشکشویی لباس عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب و لباس مهمانی

 

خشکشویی انواع لباس سنگ دوزی و مهره دوزی شده

 

خشکشویی لباس ظریف ، ابریشمی ، نخی و کتان

 

خشکشویی لحاف ، پرده ، پتو ، ملحفه ، کوسن و عروسک

 

  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه یازدهم تیر 1397  ساعت 11 و 06 دقیقه و 19 ثانیه

امروزه در سراسر ایران به ویژه تهران به دلیل ترافیک شدید و افزایش مشغله مردم ، درخواست خشکشویی اینترنتی بسیار زیاد است. شما با استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین تهران دیگر نگران زمان خود نباشید. ما اولین خشکشویی اینترنتی نیستیم اما تلاشمان بهترین بودن است.

خشکشویی آنلاین تهران :

 

آیا شما هم لباس های نشسته بسیاری دارید ؟

 

آیا زمانتان کم و مشغله و کارتان زیاد است ؟

 

آیا برای از بین بردن لکه ها با مشکل روبه‌رو شدید؟

 

آیا شستن لباس های تیره برایتان سخت است ؟

 

اصلا نگران نباشید با یک بار استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین ما همه این مشکلات را فراموش می کنید.

 

نحوه ی شستشو در خشکشویی آنلاین تهران :

 

یکی از روش‌های پاک کردن  و شستشوی لباس خشک‌شویی می‌باشد. از مزیت های خشکشویی این بوده که از آب استفاده نمی‌شود  و شستشو تنها با استفاده از محلول شیمیایی انجام می شود که این حسن بزرگی است چرا که بسیاری از تارهای پارچه آب را به خود جذب کرده و سبب از شکل افتادن لباس می شود مخصوصا لباس هایی که بافت مخلوط دارند مثل کت و شلوار و پالتو که اگر توسط آب شسته شوند ، فرم  و حالت خود را از دست می دهند. پس با استفاده از خشکشویی آنلاین در تهران علاوه بر صرفه جویی در زمان ، در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایید.

 

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین تهران :

 

پس از تماس و درخواست شما ، تیم خشکشویی آنلاین تهران همراه با کیسه های مخصوص جهت قرار دادن لباس ، منسوجات و کفش به منزل یا محل کار شما آمده و آنها را دریافت می کنند.

 

برای شستشو لباس‌ها را درون دستگاه مخصوصی قرار داده و با اضافه کردن یک محلول شیمیایی بدون استفاده از آب ، فرآیند شستشو انجام می شود. بعد از اتمام زمان شستشو ، لباس ها به صورت کاملا خشک از درون دستگاه بیرون می‌آورند.

 

برای از بین بردن  لکه های روی لباس‌ در خشکشویی از اصول انحلال پذیری استفاده می گردد بدین صورت که ابتدا لکه با یک جسم نرم ‌کننده شل شده سپس با فشار زیاد از روی لباس برداشته می‌شود.

 

سپس لباس های تمیز و شسته شده در زمان از پیش تعیین شده به شما تحویل داده می شود.

 

تمیزی ، سرعت عمل و خوش قولی را با ما تجربه کنید.

 

خدمات خشکشویی آنلاین تهران :

 

خشکشویی کت و شلوار و پالتو

 

خشکشویی لباس عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب و لباس مهمانی

 

خشکشویی انواع لباس سنگ دوزی و مهره دوزی شده

 

خشکشویی لباس ظریف ، ابریشمی ، نخی و کتان

 

خشکشویی لحاف ، پرده ، پتو ، ملحفه ، کوسن و عروسک

 

  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه یازدهم تیر 1397  ساعت 10 و 22 دقیقه و 20 ثانیه

خشکشویی آنلاین خدمتی نوین در جهت افزایش رفاه و آسایش افراد می باشد. با استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین در زمان خود صرفه جویی کنید. امروزه با افزایش مشغله افراد و محدود بودن زمان همه به دنبال راهی آسانتر می باشند.

هنگام سپردن لباس های خود به خشکشویی آنلاین دقت کنید:

 

لباس هایی که قابل سپردن به خشکشویی هستند را شناسایی کنید ، لباس هایی از جنس پنبه با گلدوزی یا منجوق دوزی ظریف و همچینین لباس هایی از جنس چرم و خزرا باید به خشکشویی سپرد.

 

میزان کثیف بودن لباس را برسی کنید. با وجود لکه ی سخت و بزرگ باید آن را به خشکشویی سپرد.

 

قبل از خشک شویی ، لباس حتما باید لکه ها با لکه بر پاک شوند تا در فرآیند خشکشویی لکه پخش نشود.

 

لباس های خشکشویی شده را در محل خاصی از کمد نگه داری کنید ف در این صورت مدت زمان بیشتری تر و تازه می مانند و هوا میان آنها جریان می یابد.

 

همه ی لباس هایی که برند تولید کننده معتبر دارند ، دارای برچسب راهنمای شستشو هستند. اگر علامت خشکشویی بر روی آن قرار دارد یعنی مناسب ترین روش برای آن خشکشویی است نه تنها روش.

 

قبل از سپردن لباس به خشکشویی آنلاین مطمئن شوید که سنگ دوزی و مهره دوزی ها محکم به لباس متصل شده اند.


خدمات خشکشویی آنلاین شامل  خشکشویی آنلاین تهران ، خشکشویی آنلاین غرب تهران ، خشکشویی آنلاین اصفهان و  دیگر شهرهای ایران می باشد. • آخرین ویرایش:دوشنبه یازدهم تیر 1397
نظرات()   
   
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic