یکشنبه دوم شهریور 1399  ساعت 19 و 32 دقیقه و 31 ثانیه

WELLINGTON & BOYNTON BEACH ، ارتودنسیست محبوب FL برای دستبندها
قفل های قابل حمل برای هر بودجه
هزینه پرانتز و ارتودنسی
انتخاب ارتودنتیست ولینگتون یا بوینتون بیچ ، فلوریدا (FL) به معنای خرید ماشین جدید یا تلفن همراه نیست. این در مورد خرید با کمترین قیمت نیست. در حقیقت ، با بریس و معالجه ارتودنسی ، پایین ترین قیمت لزوماً تضمین نمی کند شما می خواهید نتایج مورد نظر خود را بدست آورید! به همین دلیل گزینه های زیادی برای تأمین هزینه بریس ها وجود دارد.

ما در دفاتر ارتودنسی Wellington & Boynton Beach بهترین فن آوری را در پرانتز و درمان ارتودنسی با بهترین قیمت ارائه می دهیم. ما با ارائه آخرین فن آوری و بالاترین کیفیت درمان ارتودنسی با قیمت مناسب و ارزان قیمت تعادل را حفظ می کنیم.

با این گفته ، ما می دانیم که وضعیت مالی همه متفاوت است - و ما می خواهیم همه بتوانند بریس خود را بگیرند و درمان ارتودنسی را شروع کنند. ما انعطاف پذیر هستیم و با شما همکاری خواهیم کرد تا آنچه را که لازم است انجام دهیم تا بتوانید لبخند مورد نظر خود را بدست آورید.

 

یک لبخند زیبا بدون ایجاد بانک
لطفا فرض نکنید "من نمی توانم بند را مهار کنم." گزینه های زیادی در دسترس است به طوری که شما می توانید بدون استفاده از بانک ، بریس های با کیفیت بالا و درمان ارتودنسی را بپردازید

قبل از شروع درمان شما ، ما در مورد هزینه های درمان ، پوشش بیمه و ترتیبات مالی با جزئیات صحبت خواهیم کرد. ما از OrthoFi برای ارائه گزینه های پرداخت قابل تنظیم مانند:

تأمین مالی صفر
تخفیف برای پرداخت به طور کامل در ابتدای درمان
یک پرداخت اولیه بزرگ و پرداختهای ماهانه کمتر
گزینه های پرداخت گسترده
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OrthoFi ، اینجا را کلیک کنید.

بیمه برای پرانتزهای شما
ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا از مزایای بیمه شما نهایت استفاده را ببریم. ما اکثر برنامه های بیمه را می پذیریم و ثبت می کنیم. لطفاً اطلاعات بیمه خود را قبل از اولین ملاقات در اختیار ما قرار دهید. به این ترتیب ما می توانیم مزایای بیمه شما را قبل از ورود بررسی کنید و قرار ملاقات مشاوره شما را آسان تر و کارآمدتر کنید.

مهم:
می توانید از یک یا ترکیبی از این گزینه ها برای تأمین هزینه بریس استفاده کنید. وقتی برای مشاوره رایگان پرانتز خود وارد شوید ، همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد. با هم ، ما طرحی را تهیه خواهیم کرد که گزینه های درمانی شما را به حداکثر برساند و بار مالی شما را به حداقل برساند.

لبخند را بگیرید که همیشه در رویای آن هستید!
ارتودنسی پتروور می تواند به شما یا دوست شما کمک کند لبخندی کسب کنید که به سلامتی دندان منجر شود به همان اندازه که باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. با این حال ، ما می خواهیم شما اطمینان داشته باشید که انتخاب شما در ارتودنسی در Wellington & Boynton Beach ، فلوریدا (FL) انتخاب صحیحی است. برای شروع سفر خود به سمت لبخندی که همیشه در آن آرزو کرده اید ، مراحل زیر را دنبال کنید!
هزینه درمان ارتودنسی - ارتودنسیست بالای سمت غربی
لبخند کامل چقدر هزینه دارد؟ - ارتودنتیست فوقانی غرب غربی
این یکی از متداول ترین سؤالاتی است که می شنویم. همه لبخند کاملی می خواهند ، اما خیلی ها نگران این هستند که آن را تحریک کنند. ما می خواهیم اطلاعات دقیقی درباره آنچه انتظار دارید داشته باشید. مهمترین چیزی که شما باید بدانید این است که می توانید این روش درمانی را تحمل کنید. در مرکز ارتودنسی مرکزی پارک در منهتن ، نیویورک ، در قسمت فوقانی غربی ، ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که هرکسی که مایل به درمان ارتودنسی باشد و از آن بهره مند شود ، به معالجه مورد نیاز خود دسترسی پیدا خواهد کرد. هزینه مانعی نخواهد بود که شما را از تحقق رویای لبخند بی نقص جلوگیری می کند.

چرا یافتن لیستی از قیمت پرانتز و درمان ارتودنسی غیرممکن است؟
برای بسیاری از محصولات و خدمات ، می توانید لیستی از قیمت ها را در وب سایت یک کسب و کار پیدا کنید. در مورد اتومبیل یا ماساژ ، این معنی دارد ، زیرا هر شخصی که آن محصول یا خدمات خاص را خریداری می کند ، دقیقاً همان چیز را دریافت می کند. با این وجود ، برای بریس ها و ارتودنسی ، مانند سایر انواع مراقبت های پزشکی و دندانپزشکی ، لیستی از قیمت ها به دلایل مختلف معنی ندارد.

هر شخصی که تحت درمان ارتودنسی قرار می گیرد ، خدمات شخصی سازی می کند. هر شخصی که بند بند باشد (به عنوان مثال) مجموعه نیازهای متفاوتی خواهد داشت. زمان درمان متفاوت خواهد بود. نیاز به درمان های کمکی مانند TAD ها متفاوت خواهد بود. نیاز به تصویربرداری ممکن است متفاوت باشد. به عبارت دیگر ، کل خدمات برای هر بیمار که دارای بریس است ، متفاوت است. به همین دلیل است که نمی توان لیستی از قیمت ها را ارائه کرد ، که در آن ما اعلام می کنیم که چه بریس هزینه دارد. هزینه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

آیا بیمه بریس ها ، Invisalign یا درمان ارتودنسی را پوشش می دهد؟
بسیاری از افراد بیمه درمانی دارند و امیدوارند که بیمه آنها هزینه های درمان ارتودنسی آنها را تأمین کند. اینکه آیا بیمه شما این موضوع را پوشش خواهد داد بستگی دارد به چه نوع سیاستی داشته باشید. بطور کلی بیمه پزشکی هیچ نوع درمان دندانپزشکی از جمله ارتودنسی را شامل نمی شود. یک سیاست جداگانه لازم است.

بیمه نامه های دندانپزشکی گاهی اوقات درمان ارتودنسی را تحت پوشش قرار می دهد. بسیاری از سیاست ها درمان ارتودنسی را پوشش می دهند ، اما ممکن است نیاز به کمک مالی داشته باشند ، یا ممکن است تنها درصدی از هزینه درمان را پوشش دهند ، زیرا بیمار (یا خانواده بیمار) مابقی را پوشش می دهد. برخی از سیاست ها به طور خاص درمان ارتودنسی را از پوشش محروم می کنند ، بنابراین اگر قصد دارید از هزینه بیمه خود برای پرداخت هزینه درمان خود استفاده کنید ، پس باید با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و پیش از موعد پوشش خود را تأیید کنید. در صورت نیاز به کمک ، دفتر ارتودنسی ما در قسمت فوقانی غربی واقع شده است ، خوشحال می شویم که در این زمینه به شما کمک کند.

آیا برنامه های پرداخت در دسترس هستند؟
به عنوان بخشی از تعهد ما برای در دسترس قرار دادن درمان ارتودنسی در دسترس همه ، مرکز ارتودنتیکس مرکزی پارک در قسمت فوقانی غربی واقع در برنامه ما برنامه های پرداخت برای بیماران را ارائه می دهد. دفتر ما با شما همکاری خواهد کرد تا طرحی را تهیه کنید که با وضعیت شما مطابقت داشته باشد. این به طور کلی شامل پرداخت ماهانه به مبلغی است که شما می توانید آن را مدیریت کنید ، تا زمانی که هزینه درمان خود را پرداخت نکرده باشید. بسته به شرایط مالی هر بیمار شرایط دقیق متفاوت است. اگر به این گزینه علاقه دارید ، لطفاً با کارمندان میز جلوی ما در مورد آن بحث کنید.

ارتودنتیست فوقانی غربی
ارتودنتیکس مرکزی پارک مرکزی مطب دکتر جورج پلیاکاس ، ارتودنتیست فوق العاده برتر West West Side است. به عنوان یک متخصص ارتودنسی دارای مجوز در هیئت مدیره ، می توانید اطمینان داشته باشید که او بهترین کیفیت مراقبت های ارتودنسی را به شما ارائه می دهد. لطفا با ما تماس بگیرید تا یک مشاوره با دکتر Pliakas داشته باشید و درمورد همه گزینه های درمانی خود اطلاعاتی کسب کنید. ما با شما کار خواهیم کرد تا مانع رسیدن به لبخند کامل شما هزینه نشوید.

این اطلاعات به عنوان توصیه پزشکی مهم نیست. فقط برای آموزش ارائه می شود. دفتر خدمات ارتودنسی ما در سمت بالای UPPER غربی که می خواهیم از شما بخاطر بحث درمورد چرخه ها و نیازهای منحصر به فرد خود ، مورد رضایت شما قرار گیرد ، از آنجا که با این موضوعات ارتباط دارد.

با ارتودنسی پارک مرکزی در قسمت فوقانی غربی آشنا شوید
متخصص در بندها و Invisalign
ارتودنتیست منهتن ، پزشک متخصص ارتقاء نیویورک ، در قسمت فوقانی سمت غربی ، دکتر Pliakas ، افتخار می کند که با داشتن پیشرفته ترین فن آوری موجود ، از جمله نگهدارنده ها پس از معالجه ، بهترین گزینه های درمانی ارتودنسی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از ارتودنسی مرکزی Central Park می توانید از 50٪ سریعتر از بریس های فلزی سنتی ، از زمان درمان لذت ببرید. ما گزینه های بسیار زیادی از Invisalign گرفته تا ارتوپدیک تا Propel to Accelledent ارائه می دهیم. در طی ارزیابی لبخند 100٪ بدون تعهد ، ما دهان بی نظیر شما یا فرزند شما را ارزیابی خواهیم کرد.

ارتودنتیکس مرکزی پارک اهمیت ساختن بریس را مقرون به صرفه می داند. به همین دلیل است که ما برنامه های پرداخت مقرون به صرفه را برای بندهای بدون بهره ارائه می دهیم!

هنگامی که آماده هستید ، برای تعیین وقت ملاقات خود که شامل یک امتحان جامع ، یک مشاوره شخصی و موارد دیگر است ، اینجا را کلیک کنید. امروز تماس بگیرید!


  • آخرین ویرایش:یکشنبه دوم شهریور 1399
نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic