شنبه هجدهم مرداد 1399  ساعت 18 و 22 دقیقه و 34 ثانیه

پرانتز در ایران
قیمت پرانتز در ایران
چرا پرانتز در ایران؟
اگر تصمیم دارید حداقل هزینه ارتودنسی بریس دندانپزشکی در ایران داشته باشید ، خواندن این مقاله می تواند دانش شما را درباره هزینه بریس در ایران تا حد زیادی بهبود بخشد.
در این مقاله توضیحات کاملی از بریس در ایران ، هزینه بریس در ایران و بهترین ارتودنسی ارائه می دهیم.

اطلاعات عمومی در مورد بریس در ایران

اطلاعات کلی
هزینه 600-800 دلار
بیهوشی بی حسی موضعی
بازگشت به محل کار بعد از 1 روز
مدت زمان درمان حدود 6 تا 24 ماه
حداقل اقامت در ایران 2 تا 3 روز
درباره جراحی ایران
وب سایت جراحی ایران یک بستر جهانگردی پزشکی آنلاین است که در آن می توانید بهترین ارتودنسی در ایران را پیدا کنید. بنابراین اگر به دنبال هزینه بریس در ایران هستید ، می توانید با ما تماس بگیرید و از جراحی ایران مشاوره رایگان دریافت کنید.

همه شما نیاز به دانستن در مورد پرانتزهای دندانپزشکی در ایران دارید
اگر از دندانهای کج رنج می برید و نیش بدی که برای شما به وجود می آورد ، کاری را که امروز افراد باهوش انجام می دهند انجام دهید و دندان های خود را مطابق با بند های دندانی بگیرید. با افزایش هزینه های ارتودنسی در سراسر جهان ، منطقی خواهد بود اگر به یک کشور دیگر سفر کنید تا بتوانید دندان های خود را به درستی قرار دهید.

با وجود تعداد زیادی از دندانپزشکان حرفه ای ، امکانات برش و قیمت های جذاب ، ایران به عنوان مکانی مناسب برای انجام مراحل دندانپزشکی شما ، به ویژه ارتودنسی شناخته شده است. بنابراین ، در اینجا ما تمام آنچه شما باید درباره دریافت بریس دندانپزشکی در ایران بدانید را بیان کردیم. این شامل روال ، دلایل ، مزایا ، هزینه ها ، بازیابی و کلیه موارد مرتبط است.

ارتودنسی چیست؟
یکی از راه های صاف کردن یا حرکت دندان ها ، روش های ارتودنسی است. باعث بهبود ظاهر دندان ها و نحوه عملکرد آنها می شود. همچنین با پخش فشار گزش در تمام دندان های شما می تواند به مراقبت درازمدت از دندان ، لثه و مفاصل فک کمک کند. این روش به عنوان یکی از کارآمدترین راه حل ها برای اصلاح نیش بد در نظر گرفته می شود. بر این اساس ، نه تنها یک درمان آرایشی برای بهبود ظاهر شما بلکه یک معالجه پزشکی-دندانپزشکی برای پیشگیری از بیماری های دهان است.

انواع بریس های دندانی
پرانتزهای سیمی فلزی سنتی از جنس استنلس استیل هستند و بعضی اوقات در ترکیب با تیتانیوم استفاده می شوند. پرانتزهای فلزی سنتی متداولترین نوع بریس ها هستند. این براکت ها دارای یک براکت فلزی با بندهای الاستیک (باند لاستیکی) هستند که سیم را بر روی براکت های فلزی نگه می دارند. نوع دوم پرانتزها ، پرانتزهای خود متصل کننده هستند که نیازی به اتصال الاستیک ندارند. در عوض سیم از داخل براکت عبور می کند. غالباً با این نوع بریس ها ، مدت زمان درمان کاهش می یابد ، درد کمتری روی دندان ها وجود دارد و تنظیمات کمتری نسبت به پرانتزهای سنتی لازم است.
پرانتزهای از جنس استنلس استیل با روکش طلا اغلب برای بیمارانی که به نیکل حساس هستند (یک عنصر اساسی و مهم فولاد ضد زنگ) استفاده می شود ، اما ممکن است انتخاب شود زیرا بعضی از افراد به راحتی ظاهر طلا را نسبت به پرانتزهای سنتی با رنگ نقره ای ترجیح می دهند.
پرانتزهای زبانی یک جایگزین آرایشی است که در آن می توان از پرانتزهای سفارشی به پشت دندان ها پیوند زد و آنها را از نظر بیرونی نامرئی کرد.
پرانتز تیتانیوم شبیه پرانتزهای استیل ضدزنگ است اما سبک تر و به همان اندازه قوی است. افرادی که آلرژی به نیکل در فولاد دارند ، غالباً براکت های تیتانیوم را انتخاب می کنند ، اما گران تر از بریس های استیل ضدزنگ هستند.
سیستم های تصفیه ارتودنسی سفارشی از فناوری پیشرفته ای شامل تصویربرداری 3 بعدی ، نرم افزار برنامه ریزی درمان و ربات برای خم کردن سیم استفاده می کنند. سیستم های سفارشی مانند این ، زمان های درمان سریعتر و نتایج کارآمد تری را ارائه می دهند.
ترازهای متحرک قابل پیش بینی و شفاف ممکن است مورد استفاده قرار گیرند تا به تدریج دندان ها را در موقعیت های نهایی خود قرار دهند. آلیاژرها معمولاً برای موارد پیچیده ارتودنسی مورد استفاده قرار نمی گیرند ، مانند مواردی که استخراج ، جراحی فک یا گسترش کام لازم است.
چگونه پرانتز کار می کند
بریس ها را با فشار زیاد بر روی دندان ها و با ماندن در محل برای مدت معینی صاف می کند. بیشتر بچه ها فقط نیاز به بریس های منظم دارند که سیم و نوارهای لاستیکی کار خود را انجام می دهند تا به دندان فشار وارد کنند. سیم هایی که در پرانتز شما قرار دارد به حرکت دندان شما کمک می کند ، و نوارهای لاستیکی به اصلاح تراز کمک می کنند (مثلاً: uh-LYNE-munt) ، یعنی راهی که دندانهای شما مرتب می شوند.

اگر دندانهای شما به کمی کمک اضافی احتیاج دارند ، ممکن است مجبور باشید که سیم هایی را که به دندان هایتان وصل شده است ، سر یا گردن بند بزنید. اگر مجبور به پوشیدن روسری هستید ، وحشت نکنید! احتمالاً فقط هنگام خواب یا هنگام شب در خانه مجبور خواهید بود آن را بپوشید.

همه افراد باید در طول های مختلف بریس خود را بپوشند ، اما بیشتر افراد معمولاً در حدود 2 سال بند دارند. بعد از خاموش شدن پرانتز می خواهید از دندان های خود مراقبت ویژه ای کنید. ممکن است شما نیاز به پوشیدن نگهدارنده داشته باشید ، که یک قطعه پلاستیکی کوچک و سخت با سیم های فلزی یا یک تکه نازک از پلاستیک است که مانند یک محافظ دهان است. نگهدارنده ها مطمئن شوید که دندان های شما به مکان اصلی خود سرگردان نمی شوند. نگهدارنده شما بطور ویژه قالب ریزی شده خواهد شد تا دندانهای تازه صاف شده شما مناسب باشد.
آیا پرانتز صدمه دیده است؟
قرارگیری پرانتزهای سنتی معمولاً بدون درد است ، اما دندانها و فکها بعد از آن احساس درد می کنند. این به دلیل کندی حرکت دندان ها در حال انجام است. این درد اولیه معمولاً حدود یک هفته و بعد از هر تنظیم آرشیو در طی درمان ، دو روز ادامه دارد. این عارضه در هنگام انجام حرکت دندان در مورد ترازهای تمیز نیز صدق می کند. در این مدت به داشتن یک رژیم غذایی نرم کمک می کند و در مواقع مناسب از داروهای بدون نسخه (OTC) مانند ایبوپروفن یا استامینوفن استفاده می کند. در ابتدا می توان از موم ارتودنسی برای پوشاندن نواحی زبر که در برابر گونه ها مالیده می شود استفاده کرد تا اینکه دهان به براکت ها و سیم ها عادت کند.

برخی از ارتودنسی در ایران
 دکتر B.zamiri

جراح دهان و فک و صورت ، متخصص در زمینه کاشت دندان در شیراز است

 دکتر س.محمدی نژاد

جراح دهان و فک و صورت ، دندانپزشک در شیراز

دکتر هاشمی نژاد

دندانپزشک ، ارتودنتیست و متخصص ایمپلنت دندان در مشهد

دکتر M.Mazazami

دندانپزشک ، دندانپزشک آرایشی و بهداشتی در مشهد

دکتر حسینی ادیب

دندانپزشک ، ارتودنتیست در مشهد

دکتر س.سجادی

جراح ارتودنتیکس و فک در تهران

کلینیک های دندانپزشکی در شیراز
کلینیک دندانپزشکی مهتاب

کلینیک دندانپزشکی ایران

کلینیک دندانپزشکی دکتر فربدان

کلینیک دندانپزشکی ساداف

کلینیک های دندانپزشکی در مشهد
کلینیک دندانپزشکی کوروش

کلینیک دندانپزشکی پارمیس

کلینیک دندانپزشکی بهار

کلینیک دندانپزشکی تیک

کلینیک دندانپزشکی بزورگهر

کلینیک دندانپزشکی کیمیا

کلینیک های دندانپزشکی در تهران
کلینیک دندانپزشکی فروردین

کلینیک دندانپزشکی لبخند

کلینیک دندانپزشکی ساغر

کلینیک دندانپزشکی الهی

کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند

کلینیک دندانپزشکی یوسفآباد

جراحی ایران

قیمت پرانتز چقدر است؟
متوسط ​​هزینه پرانتز
پس از انجام ارزیابی های لازم ، روش درمانی ، مدت زمان ، هزینه درمان تعیین می شود که هزینه های آن در هر فرد متفاوت است.

مسافت بهانه ای برای عدم دسترسی به درمان های ارتودنسی مقرون به صرفه و در عین حال مؤثر است. در ایران ما بسیار تلاش می کنیم تا تجربه بدون دردسر مسافرت به کشوری را که بندهای دندانپزشکی باکیفیت و با قیمت مناسب در دسترس شما هستند ، برای شما به ارمغان بیاوریم.

https://bit.ly/33MbqQi

  • آخرین ویرایش:شنبه هجدهم مرداد 1399
نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

سوالات متداول ارتودنسی..........سه شنبه چهارم آذر 1399

فال حافظ..........شنبه یکم آذر 1399

5 ویژگی های یک مشاور عالی که باید داشته باشید..........جمعه سی ام آبان 1399

10 ویژگی یک مشاور بزرگ..........چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1399

پیام خود را به آنجا منتقل کنید..........دوشنبه بیست و ششم آبان 1399

چرا سازمانها مشاوران را استخدام می کنند..........شنبه بیست و چهارم آبان 1399

چگونه می توان مشاور تجارت شد..........پنجشنبه بیست و دوم آبان 1399

چگونه می توان یک مشاور عالی کسب و کار کوچک را پیدا کرد..........یکشنبه هجدهم آبان 1399

خدمات مشاوره ای خود را مشخص کنید..........پنجشنبه پانزدهم آبان 1399

سوالات متداول ارتودنسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

19 روش عملی و سرگرم کننده برای بهبود هجی کردن انگلیسی..........یکشنبه یازدهم آبان 1399

چگونه یک داستان کوتاه با 11 مرحله آسان برای جلب رضایت داستان ها بنویسیم..........پنجشنبه هشتم آبان 1399

گزینه های هزینه و درمان..........دوشنبه پنجم آبان 1399

آیا باید ارتودنتیست شوم (یک مسابقه یک دقیقه ای)..........چهارشنبه سی ام مهر 1399

چه تفاوتی بین وجود دارد دندانپزشک و متخصص ارتودنسی؟..........سه شنبه بیست و نهم مهر 1399

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic